2726
عنوان

مادرشوهرم برا دندونی دختر جاریم قراره النگو بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 45 پست
من قشنگ میفهمم چی میگی!!  منتها اگه بخوایی به این چیزا فکر کنی فقط و فقط و فقط خودت داغون میشی ...

آرامشم که حفظ میشه ولی از این ناراحتم ک با این کاراشون کاملا خودشونو از چشمم انداختن

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره چون دخترشون دندون درآورده جشن بگیرنو کلیم مهمون قراره دعوت کنن 

چ رسمای عجیبی واقعا.حتما میخواد ملتو دعوت کنه کلی هم کادو ببرن

رسم سیسمونی .زاییدن‌.تولد .دندونی جیش و پی پی............🙄🙄🙄

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
تو خوبی که  من مادرشوهرم شب عروسیم بهم کادو نداد

😑😑مگه میشهه؟؟راضی به ازدواجتون نبود؟

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2728
چ رسمای عجیبی واقعا.حتما میخواد ملتو دعوت کنه کلی هم کادو ببرن رسم سیسمونی .زاییدن‌.تولد .دندونی جی ...

😒 این رسمه هم دوسه سالیه که جاافتاده!رسم تعیین جنسیت و اینجورچیزا 

چ رسمای عجیبی واقعا.حتما میخواد ملتو دعوت کنه کلی هم کادو ببرن رسم سیسمونی .زاییدن‌.تولد .دندونی جی ...

ما رسم جشن دندونی داریم اما بقیه رسمایی ک گفتی رو نداریم خداروهزارمرتبه شکر 😂😂😂😂

خیلی مهمه طلا بگیرین؟

اگه نداشتن هیچ انتظاری ازشون نداشتم ولی دارنو زرتو زرت هم برا دختر جاریم النگو و طلا میخرن! خب الان من تو شرایط خاصمو باید منو درنظر بگیرن براشب یلدا طلا نذارن خیلی بد میشه مهمون هم قراره دعوت کنیم

😒 این رسمه هم دوسه سالیه که جاافتاده!رسم تعیین جنسیت و اینجورچیزا 

اگه از این رسما دارین حق داری که ناراحت بشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

نه یلدایی نه جشن دندون درآوردن هیچ کدومو درک نمی‌کنم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

عزیزم منم تبریزی هستم و این رسما رو داریم اما خونواده شوهرم تا حالا یک ریال هم بهم کادو ندادن حتی شب عروسیم ! تو مراسما هم شوهرم کلا مخارجو برعهده گرفته , الان دخترم داره به دنیا میاد شنیدم پدرشوهرم قراره طلا بخره حالا فک نکنی چند میلیون ها نه نهایتش یه پلاک بگیره اما اینجاش جالبه که بعدا تو واریزی های شوهرم دیدم به حساب پدرش پول واریز کرذه ! حتی مادرشوهرم همش میگه برا بچه ات لحاف تشک میدم و لباس میگیرم دیدم 600 هزار تومن هم زده به حساب مادرش ! خب معلومه شوهرم داره پولشو میده دیگع احتمالا برادرشوهر شما هم این کارو کرده 

2706