2726

تاالان یه النگوی دیگه و نیم ست هم موقع ب دنیا اومدنش خریده!!اونوخ برا شب یلدای من ک مراسمم هم هست همسرم فعلا پول نداره تا برام النگو بخره!!مام رسم داریم شب یلدا برا دختر طلا ببرن!!مادرشوهرم میگه ماهم پول نداریم کمکتون کنیم !!اونوقت برا دختر جاریم میخوان واس دندونیش النگو‌بخرن😔😔😔 نمیگما حسودم یا حسودی ی بچه کوچیکو میکنم ولی آخه اینکار درسته یه هزاری ب منو شوهرم کمک نکنن برن واس دختر جاریم هدیه بخرن؟؟😔😔 هی طلاعه که براش میخرن!!ما وسایلای شب یلدا رو خریدیم تموم شده ولی طلا نتونستیم بخریم همه چیم شوهرم برام میخره اینا یه هدیه کوچیک هم قرارنیس بهم بدن!! 

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

ما رسم یلدایی نداریم تو نی نی سایت باهاش آشنا شدم 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بازم خوشبحاات همیچین مراسماتی برات میگیرن 

رسمه عزیزم اگه نگیرن که دلخوری پیش میاد 

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹

مگه برای دندونی هم کادو میدند 😁😂

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ما رسم یلدایی نداریم تو نی نی سایت باهاش آشنا شدم 

ما تبریزیا داریم!رسم نوبرانه عید قربان رسم عیدو..

مگه برای دندونی هم کادو میدند 😁😂

قراره چون دخترشون دندون درآورده جشن بگیرنو کلیم مهمون قراره دعوت کنن 

من قشنگ میفهمم چی میگی!!  منتها اگه بخوایی به این چیزا فکر کنی فقط و فقط و فقط خودت داغون میشی ولاغیر.

همیشه بگو خدایا اینقدر به من و همسرم بده که ذره ای نگاهمون به دست کسی نباشه، اینجوری آرامشت حفظ میشه.

وظیفه شوهرته نه خونوادش قابل توجهت شوهرت زن گرفته نه خونوادش

خانواده شوهرم برا جاریم کم نذاشته بودن!!

2706