2204
2217
عنوان

❤️عکس یهویی از الان بذاریم❤️😬

124169 بازدید | 2013 پست

بچه هااااا

بیاین عکس یهویی از الان بذاریم😍😬

Fun 🤩 

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

دارم ناهار میخورم

چیزی باش ک از جوجه ای بودی ن چیزی ک اصرارا می‌خوان باشی°•°•°•°•°•°•°           ☠             ¤            •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                          هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419
دارم ناهار میخورم

نوش جونت عزیزم❤️😘🙏

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

.

😂😂😂👋😬❤️

2215
نوش جونت عزیزم❤️😘🙏

مارسی 

چیزی باش ک از جوجه ای بودی ن چیزی ک اصرارا می‌خوان باشی°•°•°•°•°•°•°           ☠             ¤            •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                          هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419
بزارید

چشم😘❤️🙏

خودمم وحشت کردم

اشک و باران باهم از نگاهش می‌چکند ♡او سرش را می‌برد پایین ...خیابان شلوغ   عابران مانند باران در زمین گم می‌شوند او فقط میماندو چندین خیابان شلوغ. او فقط میماندو دنیایی از دلواپسی . با غمی بر شانه اش سنگین ...خیابان شلوغ¯\_(ツ)_/¯  🖤
2050
.

عالی

اشک و باران باهم از نگاهش می‌چکند ♡او سرش را می‌برد پایین ...خیابان شلوغ   عابران مانند باران در زمین گم می‌شوند او فقط میماندو چندین خیابان شلوغ. او فقط میماندو دنیایی از دلواپسی . با غمی بر شانه اش سنگین ...خیابان شلوغ¯\_(ツ)_/¯  🖤
خوابیدم رو تخت  شوهرمم خرو پفش هواست  تو فکر شامم

ای جانم😂😂😍❤️

.

وای منم مث تو ام😂

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             

از چی بزارم 😂 در دستشویی نشستم دخترم کارشو انجام بده 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
.

هه چه جالب منم زیر پتوئم😂😂  و سرکلاس انلاین😒😒

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
من ولو شدم رو مبل

منم لم دادم😂😂🙈❤️

1718