2733
2734
عنوان

مادرشوهرم پیکرتراشی کرده من کاراشو میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11857 بازدید | 263 پست
ننه ها چه آپدیت شدن 😐 ننه باس بو قورمه سبزی بده 🙄💔

ی بار میشنویم مادرشوهر باردار شده اینم ی پشم ریزون دیگه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه که به خودش اهمیت میده خوشگل میکنه ولی وظیفه شما نیست بری کارشو انجام بدی 

اگه یه روز بود مهم نبود ولی میتونه کسی رو بیاره واسش کاراشو انجام بده  

واقعا آدم خسته میشه به دو تا خونه رسیدگی کنه

💜
2731

نه معلومه که نباید بری حالا اگه یه مریضی مهمی پیش اومده بود خب حالا یه دو روز بری طوری نیس ولی پیکرتراشی اونهم دو هفته اونهم با این وضع خب دندش نرم پرستار بگیره حالا مگه هزینه پرستار در برابر پیکرتراشی اصلا جایی داره؟

دیگه هر عملی بود بعد از ۲ هفته استراحت کافیه.بعد از یک هفته درن می کشند و نیاز به استراحت نداره.پس یک هفته هم زیادی رفتی.اصلا نباید خودتو زرنگ نشون میدادم ازت سواستفاده میشه.زنگ بزن و بگو که دیگه خوب شدی و مزاحم نمیشم🤔🤫

2738

آخه بتوچه سرپیازی ته پیازی

عمل لگن نکرده که عمل زیباییه تاالانم‌باید سرپا بشه همون یه هفته ۱۰‌روز میرفتی دیگه نمیرفتی حالا بهت پولم میده یا کادو که اینهمه کاراشو کردی یا وظیفت میدونه

ی بار میشنویم مادرشوهر باردار شده اینم ی پشم ریزون دیگه 

اینجا یه نفر تاپیک زده بود مامانم داره میره عمل سزارین خودمم باردارم براش دعا کنید 😐😐😐

خدایا برگام ریخت 😐😳

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

خودت مشکل داری نرو، چاقو گذاشتن بیخ گلوت مگه؟ ببخشین هم میخوای شیرین بشی براشون هم کاری نکنی؟ البته برعکس نتیجه نیشه اونیکه میخواد شیرین بشه بیشتر احترامش از بین میره

نرو، کمک هم در حد ۲ ساعت، فوقش یه شام یا نهار، چه خبره از صبح تا غروب میری؟

چه حوصله ای داری اسی ، خدا بهت قوت بده من یه روز مادرشوهرم کرونا داشت خونه ی من بود شبش مهره ها کمرم از خستگی گریه میکردن به نظرم با شوهرت صحبت کن و قضیه رو همینجا تمومش کن بسه هر چی کار کردی .

الهی بگردم توم مشخص مهربونی و با معرفت چی بگم خدا کنه ادم عاقبت بخیر بشه

مادر شوهر خواهرم شاغل بود خواهرم همه کارهای خونه اش را میکرد شوهرش میگفت مادرم شاغل بوده دوست ندارم زنم شاغل باشه جلو پیشرفت خواهرم را گرفت. خواهرم همه کاری واسه مادرشوهرش میکرد حتی اینکه مادرشوهرش کمرش را عمل کرد نزدیک عقد من. اون وایساد پرستاری کردن از اون. همه کاری واسش کرد. در حالی مادرشوهرش 5 تا خواهر داشت مادر داشت فقط دختر نداشت. ولی مهربانی که از حد بگذرد... الان خواهرم از شوهرش جدا شدن. حتی همین مادر شوهرش که خواهرم همه کار براش کرد حتی پرستاری و لگن گذاشتن واسش. یک بار هم طرف خواهرم را نگرفت پسرش خیانت کرد ولی حتی عذرخواهی هم نکردن الان حتی نمیان نوشون را ببینن. میخوام بگم هر چیزی حدی داره. خواهر منم زیادی لی لی به لالای شوهرش میزاشت. تو کلفت نیستی تو آدمی این را بدون. 

من فکر میکنم مشکل از خودته

تو باید مدیریت میکردی

حالا هم دیر نیست

صبح بعد اینکه کارای خونت رو کردی با روی گشاده میری

بعد ناهار رو درست میکنی (اون چیزی که شوهرت دوست داره)

کلاس آنلاین برادر شوهرا که تموم شد 

ظرفا رو میدی یکیشون بشوره

گردگیری و جارو رو هم یکی دیگشون

خودت هم نشسته مدیریت میکنی.

اگه اعتراض کردن فرداش نمیری.

فقط ناهار درست میکنی و میفرستی

همین

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8
2706