2737
2734
عنوان

مادرشوهرم پیکرتراشی کرده من کاراشو میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11857 بازدید | 263 پست
نه دختر نداره دو تا پسر ۱۸ ساله و ۱۳ ساله داره منم اولین عروسشم خودمم ۲۲ سالمه 

اهان. خوب بنده خدا کسی رو نداره.... خیلی عمل وحشتناکیه حتی برا جووناشم سخته این بنده خدا که پا به سن گذاشته خیلی اذیته... کمکش کنی جای دوری نمیره... انشالله خدا خیرت بده صد برابرشو برات جبران کنه عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکدوم وظیفه ندارن چندروز پرستار بگیره خب عزیزم❤️

منظورم این نبودکه دخترکلفتع میگم دخترآدم بیشتروظیفه داره به مادرش خوبی کنه به هرحال مادرش یه عمرواسش زحمت کشیده عروس که وظیفه ای نداره 

2731
اگه شوهرم ادم بود ک این همه زجر نمیکشیدم مثلا دیشب خونه مادرش سوپ پای مرغ پختم برای پدرشوهرم و بچهاش ...

مگه کیه شوهرت که نصف شبی سبزی پلو ماهی میخوره ؟! والا تو رستوران هم انقد غذا درست نمیکنن .بهش بگو خستم نون ماست بخور. اگه هم نمیخوری میمونم خونه برات غذا درست میکنم من همزمان نمیتونم کار دوتا خونه رو راه بندازم عزیزم 

2738

😐 عزیزمممم تو چقد ساده ای الهی بگردم اون ۳۰ تومن داده عمل حالا یکمم خرج کنه پرستار بگیره یا از بیرون غذا بخره نمی‌میرند که یه وعده نیمرو بخورن 

توجه کنید ... همه یآدما جنبه‌ی رابطه‌ی جدی رو ندارن بعضی ها باید همیشه هول و دم دستی بمونن 🙂
منظورم این نبودکه دخترکلفتع میگم دخترآدم بیشتروظیفه داره به مادرش خوبی کنه به هرحال مادرش یه عمرواسش ...

پسرش چی؟؟

هم دختر هم پسر خیلی وظیفه ندارن

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

سلام استارتر جان

اگر قصدت کمک هست فقط برو خونه مادرشوهر و اندازه دو وعده شون غذا بپز و بعدش بیا خونه خودت!!

توی اون خونه غیر مادرهمسرت سه تا آدم بزرگ دیگه هستن که میتونن ظرف بشورن و جارو کنند!!!

مرد مگه فقط وقت خوشی شوهر زنشه!! حالا که عمل کرده وظیفه نداره؟ باید کارای خونش رو بکنه و حداقل میتونه ظرفایی که میخورن رو بشوره! 

به شوهرتم بگو مگه من نوکرتم که اینهمه خونه مادرت کارکنم توهم ادا دربیاری جدا برات غذا بپزم نمیخوای برو از بیرون غذا بگیر!!

مادرشوهر مادرشوهرت چرا خودش نمیاد به عروسش کمک کنه ‌که انقدر زبونش درازه

دیگه نرو خونشون خودت رو بزن مریضی و دو سه روزی خونت بخواب حتی برای خودتونم غذا درست و حسابی نپز به شوهرت بگو از بیرون بگیر 

از الان خودت رو کوچیک فرض نکن و مشکلاتی که خونه بابات داشتی رو فراموش کن فکر کن وارد زندگی جدیدی ش ی حقت رو بگیر و دوبار که از حقت دفاع کنی ازت سواستفاده نمیکنن وگرنه مادرشوهرت چون دختر نداره هرچی بدبختی داره میندازه گردنت ازین به بعد

بذار عادت کنه یا خودش و یا پسراشو شوهرش بکنن یا خدمتکار بگیره

زنایی ک پسر ندارن همه ی پسراشون و شوهرشون توی کارخونه استادن پس الکی خودتو فدانکن

ببین کی بهت گفتم دوروز دیگه که عروس جدید بگیره عروس جدید میشه خانوم خونه و تو بازم باید بری کلفتی کنی چون عادت میکنن

انگاری منتظر بودن عروس بگیرن که بره خودشو بسازه و عروس کاراشو بکنه

و خدا هست ....
عجیب نیس من خرم من بیشاز حد مهربونم اون از بابام ک بدون جاهاز ردم کرد کلی اذیتم کرد خودم جاهاز کردم ...

استارتر اسم این کاری که میکنی مهربونی نیست ظلم پذیریه. پس خودتو گول نزن. تا وقتی هم خودت به خودت ارزش قائل نیستی بقیه هم واست ارزش قائل نمیشن. الان به جای تشکر بهت میگن کارتون خواب پس فردا یه رفتار بدتر میکنن. که چی انقدر مظلوم بازی درمیاری. یکم زرنگ باش جواب بده از حقت دفاع کن. هرچی کشیدی از همین سکوتت بوده. کسی که دولا بشه مردم سوارش میشن. بلانسبت شما.

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
اگه شوهرم ادم بود ک این همه زجر نمیکشیدم مثلا دیشب خونه مادرش سوپ پای مرغ پختم برای پدرشوهرم و بچهاش ...

حالا مجبور بودی نصف شب سبزی پلو با ماهی بزاری؟ ‌یه چیز ساده تر میزاشتی. وقتی اینجوری سرویس میدی معلومه همه توقعشون میره بالا.‌عزیزم اصلا حالت خوبه؟ ادم حرص میخوره با کارات. عجیبی

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
چی بگم مثلا خونه مادرشوهرم فسنجون درسن میکنم و سوپ برای مادرشوهرم شوهرم میگ دوس ندارم باید بیام خونه ...

خوب تو ام دیگه نرو خونه مادر شوهرت کمک 

به شوهرت بگو اینقدر خسته میشم دیگه نمیتونم برای تو غذا درست کنم تو سر کار میری زحمت میکشی تو واجبتری 

حالا مادرت دیگران هستن داره از بیرون هم میشه غذا بگیرن 

خیلی راحت میشه با استفاده از خواسته های خودخواهانه شوهرت از رفتن امتناع کنی 

ببخشید ولی عروس وظیفه نداره بیاد کار مادرشوهر انجام بده اون وظیفه دختر و پسر هست نه داماد و عروس؛ مگ ...

من دیر به دیر میام سراغ گوشی الان پیامتونو خوندم.ولی دوست عزیز بببخشیدا اونوقت وظیفه عروس هست که بیاد بالا بالا بشینه و بخوره و بره دست به سیاه و سفیدم نزنه؟ صمنا شما از کجا میدونی خانواده شوهر بهش خوبی نکردن؟ همین عروس وقتی مریض شد مامان من از بیمارستان آوردش خونه خودش یکماه پذیرایی کرد ازش.کباب و آبمیوه اش قطع نمیشد.مادر و خواهرش اومدن خوردن و رفتن به روی خودشون نیاوردن.تازه ۴ تاحرف و سخنم درست کردن و فتنه انداختن انگار ارث پدرشونو طلبکارن.من و مامانم پوشک بچشو عوض میکردیم.بنایی داشت دوماه خونه مامانم بودن.واسه عید کارگر داشت زنگ میزد به مامانم براش ی قابله ته چین درست کنه چون خانم کارگر داشت نمیرسید غذا درست کنه. ‌زن عموم اونجا بود شاخ در آورده بود به مامانم میگفت چرااینقدر بهشون رو میدی؟ مگه کلفتشونی؟ من اینقدر به عروسام رو نمیدم اونا باید واسه توبکنن ولی برعکسه.بنده خداهیچ جوره توکتش نمیرفت.اون یکی عروس زایمان کرد خانوادش به خاطر جرو بحثی که بین خودشون بود باهاش قطع رابطه کرده بودن مامان من عین دختر ازش نگهداری کرد.لطفا همه مادر شوهر خواهر شوهرارو با مادر شوهر خواهر شوهر خودتون مقایسه نکنید.

2706