2726
عنوان

مادرشوهرم پیکرتراشی کرده من کاراشو میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11857 بازدید | 263 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دمت گرم   به تو میگن عروس با معرفت

خدا کنه قدرتو بدونن

دم  مادر شوهرتم گرم  چه با کلاسه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
ننه ها چه آپدیت شدن 😐 ننه باس بو قورمه سبزی بده 🙄💔

الان بوی رژیم و کاهو کلم میدن

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

پس فردا که خوب بشه عمرا قدرتو بدونه تازه یکماهه عروسی کردی یکم کنارشوهرت باش بگو اینهمه خرج کردی پیکرتو درست کنی حداقل یه خدمتکاربگیر

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

از اول قبول نمیکردی 

من خودم مادرشوهرم بخواد عمل کنه که قصدشو داره در حد غذا فرستادن کمک میکنم چون خودم بچه کوچک دارم حوصله نداره و تحمل سر و صدا نداره ولی برم بمونم نه در حد تعادل خوبه هر چیزی

هرچی آرزوی خوب مال تو 
مادرشوهر با اون سنش؟😑

عزیزم الان دیگ مادرشوهرا جوون چ سنییی

۱۸ زاییده باشه شوهر اسیم ۲۴ باشه. گیشه چن سالش؟؟؟۴۲ پس زیادم پیرنیسسس😑😑

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
2706