2237
2217

دو هفته بیشتره مادرشوهرم چربی های شکم و پهلوشو ساکشن کرده من تازه یک ماه عروسی کردم 

صبح ساعت ۷ پا میشم شوهرمو راهی سرکار میکنم تا بره ۸ میشه بعدش کارای خونه رو میکنم ده صبح میرم خونه مادرشوهرم تا ۱۲ شبم خونشون اشپزی و تمیزکاری و از خودشو بچه هاش مراقبت میکنم خونشون ماشالا زیاد بریز بپاش و بزرگه برای مادرشوهرم یه نوع غذا برای بقیه یه نوع دیگه درست میکنم 

۱۲ شبم که میام خونه باید تا ۳ شب برای ناهار فردای شوهرم غذا درست کنم چون بدغذا هرغذایی نمیخوره

خسته شدم بخدا دو هفته اس ارزو ب دل موندم دو ساعت اروم بخوابم 

بنظر شما ایا وظیفه ای منه که مادرشوهر عمل زیبایی کرده کاراش بیفته گردن من؟؟؟ 

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

سلام دوستای خوبم

خواهان سرپرستی گرفتن نوزاد دختر میباشم

لطفا اگر خانوا ه ای رو مشناسید ک توانایی نگهداری از نوزادشونو ندارن ب من معرفی کنید تا به صورت قانونی اقدام کنم

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم
2215

مگه دخترندارا؟عروس دیگه نداره؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

ننه ها چه آپدیت شدن 😐

ننه باس بو قورمه سبزی بده 🙄💔

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی.......                                                                    اگه توی یه کشوری درامدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست....              به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون.....                                   ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن......                                                                                               ⁦      🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2238

چه مادرشوهر باکلاسی    خودشو بروز رسانی کرده

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2233

به به مادرشوهرقرتی😁

تازمانی که قابلیت محدودکردن ریپلای گرفتن توسایت به وجودنیومده نمی تونی بگی"من باتونبودم" "منوریپلای نکن" چون اینجایه جای عمومیه حرف زدی تحمل جواب شنیدنشو داشته باش..من اسم کاربری هایادم نمی مونه اگه باهات بحث کردم قبلاولی بعدش تویه تاپیک دیگه خیلی گوگول طوراومدم جوابتودادم لطفاخودت بهم یاداوری کن که بایدباهات قهرباشم!!
2051