2726
عنوان

اشاره نکردن با دست

390 بازدید | 15 پست

من بچه م ۱۹ ماهشه با گریه وفتی اب میخورم میگه به من بده، لیوان ابو نگاه میکنه گریه یعنی اب بده وقتی دارم اب میخورم، ولی با دست به هیچی اشاره نمیکنه و نمیدونه، یعنی بچه م مشگل داره؟😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میشه دکتر بهم بگه بچع م سالمه

بابا معلومه که سالمه اصلا تو اینترنت در موردش تحقیق و اینا هم نمیخواد بکنی بعد اینترنت هم که یه حرف راست از دهنش بیرون نمیاد ( دهن که نداره ولی خب..) خیلی هم هی دکتر به دکتر نبرش هر دکتری یه آیزی میپرونه اخر هم گیج میشی من قبلا تجربه داشتم هیچیش نیست

2728

عزیزم با احترام به نظرات بقیه چون خودم یکساله درگیر این موضوعم بهتون پیشنهاد میکنم اصلا تو نت سرچ نکنین و از کسی چیزی نپرسین.حتما حتما ببرینش روانپزشک اطفال و خودتونو از این استرس نجات بدین

عزیزم با احترام به نظرات بقیه چون خودم یکساله درگیر این موضوعم بهتون پیشنهاد میکنم اصلا تو نت سرچ نک ...

عزیزم نگران نباش روانشناس بهم گفت فقط تاخیر در گفتار داره،الان از نظر رفتاری خیلی بهتر شده،توام نگران نباش

سلام بانو، وقتتون بخیر، مشکل شما حل شد؟ پسر منم۱۸,ماهشه، اشاره نمیکنه، و حرف هم نمیزنه خیلی نگرانم،

پسر کلا از دختر دیرترحرف میزنه نگران نباش تخم کبوتر براشون خیلی خوبه 

عزیزم خواهششش میکنم جواب بده پسرت خوب عینع پسره منه تروخدااااااااا

چیزی بخواد مثلا کل دستشو میاره بالا نه فقط انگشت اشاره رو منم نگرانم والله شب وروز ندارم منم میگم خدایا بچمو سپردم به خودت بهم رحم کن 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2706