2737
2734
عنوان

عکس از اشپزخونه

358 بازدید | 5 پست

بچه ها اشپزخونه اپن داشته باشه یان جزیزه چی؟

لطفا عکس بدید ببینم کدوم دلنشین ترمیشه و رنگ کابینت اشپزخونه رنگی باشه زود دلو میزنه؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بستگی به اشپزخونه داره عزیز که کوچیکه یا بزرگ اگه بزرگ باشه که مسلما جزیره خوبه اگه کوچیک همون اپن یا اصلا هیچی نزار اگه غذاخوری داری بزار جلو اشپزخونه بجای اپن یا جزیره 

درمورد رنگ کابینتم هر چی سفید بیشتر باشه خونه دلباز تره رنگای دیگه کمتر استفاده کن

برا ارامشم یه صلوات میفرستی🥺🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به اشپزخونه داره عزیز که کوچیکه یا بزرگ اگه بزرگ باشه که مسلما جزیره خوبه اگه کوچیک همون اپن ی ...

خیلی ممنون گلم خیلی دقیق راهنمایی کردی

2731

ما داریم میسازیم 

من چون سنتی دوس داشتم قسمت جلو اشپزخونه و راهرو کنارش رو اجر زدم .

البته این مدل سلیقه ای هس ولی دیگه اکثرا اپن نمیزنن

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
ما داریم میسازیم  من چون سنتی دوس داشتم قسمت جلو اشپزخونه و راهرو کنارش رو اجر زدم . البته ای ...

بله درست میگید منم یه مدل اینطوری دوس دارم یا اصن اپن نزنیم