2137
2217

من انگارمعده مو اینا ی جورین

فقـــط، اونجایــکه محمــود دولت آبادی میـــگه: مغـــزم،مغزم درد میـــکند از حـــرف زدن،چقـــد حرف زده ام.....چقــد در ذهنــم حـــــــــرف زده ام!!!                                           مامانای عزیز طیق نظریه ی خودم متخصص تشخیص جنسیت از روی سونوهای NT هستم پس تایپک هاتون تگم کنید با تچکرررررررر🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪                          

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226

من هم حال جسمی هم روحی....روحی که داغون شدم...از بس به مرگ فکر میکنم خسته شدم...نمیدونم چه کنم واقعا

من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم..❤خدا جانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜
روز چندم هستی؟ دکتر رفتی‌؟ خلط هرچقدر بباد بهتره ، ریه ات تخلیه میشه

والا ۳ ماه از کرونام گذشته ولی تو این ۳ ماه 

هرروز ی طوریم هست....

برای حاجتم ی صلوات میفرستی🌻ممنون😍❤

من روحی بهم ریختم

ریزش موهم دارم

تو قشنگ ترین تعریف من ازعشقی....🔗❤   senin kadar hiç kimseyi sevmedim......                                                 من نگاهِ تو را ، حسِ نابِ تو را ، ب جهان ندهم ! تا اسیرِ توام ؛ من از این قفست ، ب خدا نَرَهم ...!                   تو خودِ عشقی ، مگه میشه یادم بره چشاتو؟ !                            معذرت بابت لغو دوستیا ، لطفا درخواست ندین !
2050
بعد از دوز دوم بار اوله پریود شدم فقطططططططط دارم میمیرم مرگ جلو چشمامه فقط

میفهمم من بعد واکسن پریود شدم 

تا حد مرگ رفتم 

فشار پایین 

درد وای امیدوارم بهتر بشی 

دم نوش بخور 

کیسه اب گرم بذار

والا ۳ ماه از کرونام گذشته ولی تو این ۳ ماه  هرروز ی طوریم هست....

منم ۴۰ روزه ، هنوز نمیتونم مثل قبل تند راه برم، مزه دهانم خیلی بده، یه هفته زودتر پریود شدم، کار خونه نمیتونم انجام بدم

من بویاییم بدجوری برگشته یعنی دیگه اصلا نمیتونم غدا بخورم همه روغنا بو بد میدن😷😷😷

من چشاییم کامل برنگشته 

گلاب مزه اب میده 

چقد سخته درکت میکنم....

منم ۴۰ روزه ، هنوز نمیتونم مثل قبل تند راه برم، مزه دهانم خیلی بده، یه هفته زودتر پریود شدم، کار خون ...

فقط فقط فقط باید ارامشتو حفظ کنی من این روزا رو گذروندم و دارم میگذرونم روز ۴۰ کرونام اره واقعا همین حالت ها رو داشتم ..

امپول تقویتی زدم..

ار نظر روحی بهم ریخته بودم فقط فقط پیاده روی کمکم کرد برگردم ب زندگی

2051