2703
2553

شما باشید چیکار میکنید بفهمید ددروغ گفتن . من بابام گفت هرچی مهریه اون عروستونه بندازید .بعد گفتن که برا جاریم ۵۰۰ تاست دلی عندالاستطاعست . منم ب بابام گفتم نصف بشه ولی عنندالمطالبه . همش حسم میگه الکی گفتن برا اونم عندالمطالبه ست . البته اگه دروغی هم باشه زیر سر جاریمه . خیلی دلم میخواد بفهمم واقعا چیه 

مهم زنذگی کردن عزیزدلم تعداد سکه مهریه هیچ نقشی درخوشبختی نداره

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رفتی خونشون بگو سند ازدواجتونو بیار میخام از روش عکس بگیرم از جلدش برای کلیپ میخام برای خودمون رو پیدا نکردم 

کاش من معلم املای تو بودمو دوستت دارم را برایت املا میگفتمو هی میپرسیدم: تا کجا گفتم ؟!و تو میگفتی : ”دوستت دارم"
رفتی خونشون بگو سند ازدواجتونو بیار میخام از روش عکس بگیرم از جلدش برای کلیپ میخام برای خودمون رو پی ...

اره همون میخوام یبار ببینم ولی نمیدونم چطوری . بعد ه فهمیدم دروغ گفتن چی بگم

میدونم الان حرف من دروغ اوناست نه تعداد سکه

حالا گیرم دروغ گفته باشن چه تاثیری داره؟!

انقد ازاین دروغا شنیدم 

اوقاتت وبااین افکار نگذرون

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
اره همون میخوام یبار ببینم ولی نمیدونم چطوری . بعد ه فهمیدم دروغ گفتن چی بگم

چیزی نگو

فقط بحث میشه 

رفتی خونشون بگو ممکنه خودش عکس بگیره بفرسع 

کاش من معلم املای تو بودمو دوستت دارم را برایت املا میگفتمو هی میپرسیدم: تا کجا گفتم ؟!و تو میگفتی : ”دوستت دارم"
2714

بنظرم مهریه ظلم به مرد هم هست. باید هر چی در طول زندگی با هم بدست میارید نصف نصف به نام بشه همین. 

چرا باید یه مرد بخاطر یه ازدواج کردن و جدا شدن ۲۵۰ سکه که الان حدودا ۳ میلیارد میشه بده؟

سوالاتی که اینجا می پرسم همش مربوط به زندگی شخصی خودم نیست. پس دنبال کشف ارتباط بین تاپیک هام نباش.
بنظرم مهریه ظلم به مرد هم هست. باید هر چی در طول زندگی با هم بدست میارید نصف نصف به نام بشه همین.&nb ...

دقیقا. نصف بشه اموال خیلی خوبه.البته کنارش حق طلاق و حضانت بچه هم نباید فقط برا مرد باشه