2733
2734

من چه با پودر بزنم چه با تیع افتصاح افتصاحه واقعا ته اش مو انگار هست پوستم وشت مرغیه یعنی واقعا موندم چیکار کنم به عیر از لیزر بگید

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اگز زود به زود بزنم پاهام پوست پا بد میشه ولی وقتی زمان بیشتری بگذرد و مو رشد بیشتری داشته باشه خیلی پوست زیباتر هست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
من همیشه اپیلاسیون میکنم...خیلی سفید و نرم میشه

واقعا؟

بعد کی به کی نیازه برم اوایل؟

و اینکه رویش موی پا باید چقدر باشه؟

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
عزیزم لیزر کن نه مو میمونه.نه اون نقطه سیاه و جای مو پوست صاف و یکدست میشه.من لیزر رفتم  دو س ...

من قسممت بیکینی آزارم میده ولی روم نمیشه برم لیزرشون کنم چیکار کنم با این خجالت؟ 

میشه برای دل شکسته ام یه صلوات بفرستی 🙏💔
عزیزم لیزر کن نه مو میمونه.نه اون نقطه سیاه و جای مو پوست صاف و یکدست میشه.من لیزر رفتم  دو س ...

پولشو ندارم؟

خدادادی😂

هیچوقت پا و دستام مشکلی پیدا نکرد 

البته الان دیگه لیزر کردم 

در جهت درست بزن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

عزیزم جایی که میرفتی موهای کرکی هم لیزر میکردن؟ 🤔 مثل موی صورت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

من همیشه اپیلاسیون میرفتم بدنبود ایندفعه رفتم یه ارایشگاه دگه گفت وکس میکنم گفتم باشه انقدرپوستم سفیدنرم وقشنگ شده   خودمم باورم نمیشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706