2410
2553

لیسانس حقوق ک حتما کار واسش هس نمیره دنبالش 

چرا ی سال جدی درس نمیخونه ازمون وکالت بده یا ازمون سردفتری یا دفتریاری؟

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میگه سخته من قبول نمیشم! 

چرا میشه . یکم درس بخونه تست بزنه همین. بخدا انقد وکیلایی دیدم ک هیچی حالیشون نیس پس اونا چجور قبول شدن 

بعدشم با همون کارشناسیش میتونه تو دادگاها کار کنه پاره وقت 

این آپشن هم هس ک با وکلا میتونه همکاری کنه . 

اگه هم نمیخاد کار بیرون خونه بره باید یکم سرمایه داشته باشه بشینه معامله و ترید کنه پول دراره

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
میگه سخته من قبول نمیشم!  

بهش انگیزه بده از پیشرفت کسایی که حقوق خوندن از درآمدشون از مزیت هاش بگو از اعتمادت نسبت بهش بگو ، بهش بقبولون که میتونه ، اعتماد به نفسشو ببر بالا  از چیزهایی که دوست داری داشته باشی و جاهایی که دوست داری با هم برین بگو و اولش یه کاش اضافه کن که حسرتشو تو حرفات ببینه  از آینده بچه تون بگو بزار  دل و جرات پیدا کنه احتمالا خیلی ازین کارا کردی ولی تلاشتو بیشتر کن باور داشته باش که میتونی بهش انگیزه بدی

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید