2733
2734
عنوان

امروز عکس رنگی انداختم

3108 بازدید | 152 پست
سلام بعد از چند شب استرس و بیخوابی،امروز رفتم برای عکس رنگی، و به عرضتون برسونم که حالم بسیار بسیار خوبه!!!اصلا اونجوری که فکر میکردم وحشتناک نبود. گفتم به دوستانی که باید عکس بندازن بگم که حداقل اونا شب راحت بخوابن
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من قبلش شیاف دیکلوفناک گذاشتم یه بنده خدایی هم بود که شیاف نزاشته بود و از شدت ترس داشت گریه میکرد.اما اونم وقتی از اتاق اومد بیرون این شکلی بود
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
جریان چی سارا ؟ مگه عکس نمیگیرن ؟
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
خداروشکر مربی جون ماشالا شمالابد خیلی صبوری البته حتما دکترتم خوب بوده ولی منکه شنیدم درد داشته
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
مربی حالا بیا امید بده هروقت تاپیک میزنی به دیگران امید بدی سر و کله اونایی که دررد کشیدن پیدا میشه و نگرانی روی نگرانی واسه اونایی که تو نوبت عکس رنگی هستن بچه ها مربی جون تاپیک زد واسه اونایی که باید برن و میترسن ... قدمش خیر بوود ناسلامتتی
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
2706