2733
2734

الان ۴ساله هیچکجا نرفتم قبل بارداریم و الانم که بچه ام تو ۳ ساله و کرونا و.. افسردگی گرفتم یهو میخندم و یهو هم گریه میکنم

نمیدونم به شوهرم میگم یه مسافرت بریم حالا راصی شده چون کارش شلوعه ولی ازاد هست ولی خیلی ادماش بد قول اند بعدم انقدر قسط و وام داریم

میگه پولشو جور کن تا بریم الان پول تو دست و پام نیست تا یکماه دیگه فعلا پول نمیدند چک ها مال اونموقع دادند

میگم خوبه یه تیکه طلامو بفروشم حدودا ۵ تا ۸ تومن پول یه مسافرت با خورد و خوراکمون میشه با هوایی 

؟😔😔😔😔😔😔😔😔

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

اینم بگم ما هردفعه که پولی میومد حتی ۱ تومن یه تیکه طلا دست دوم میخریدیم ولی هیچوقت پول پس انداز نداریم توی حسابمون

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

میاین تاپیکم عکسمو گذاشتم نظر بدید

اگه نظر واقعیتون رو می‌دید بیاید 

البته اول تأیید بدید توی سایت تا من عکسمو‌ بزارم 

بیااااایددددد لطفا

برای عاقبت بخیریم دعا میکنید+ کنکورم (حتی یه صلوات)。◕‿◕。ای کاش یه روزی منم همه آرزوهام براورده بشه.. رنگ خوشبختی رو بببینم، خسته شدم از این اوضاع، از این همه تنهایی و بی کسی ..‌‌. امیدم به آینده ست 🙂💛 برام دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا شرایطت مث منه

۹ ماه استراحت مطلق بودم،پسرم ۹۸ دنیا اومد درگیر الرژی و بچه داریه که کرونا اوند

همجنان من سه ساله خونم با دو بچه،هیچ حا نمیریم

خودم نه کلاسی نه چیزی

ولی سعی میکنم خودمو تو خونه با کتاب ،گل و گیاه،اهنگ،...سرگرم کنم چون چاره اژ ندارم دیگه

2728