2703
2553
عنوان

بچه ها میتونم برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 22 پست
واقن فک کردین اونجا فرش قرمز براتون پهن کردن؟😂تو کشورای اروپایی تا وقتی به دردشون میخوری براشون عزی ...

شما رفتی ؟

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال و دوسال دارم همسرم هم مثل خودم دندانپزشک است  است اینجا خوبه ولی مثلا شما ایران یک کیلو بادمجان میخری مثلا ۸ میشه ولی اینجا  یک دونه بادمجان میخری ۸ خیلی چیز های اینجا با ایران فرق می‌کنه دانشگاه های فوق العاده عالی هستند من خودم از دانشگاه استانبول فارغ و تحصیل شدم و برای زندگی اینجا عالیه ولی نیا منم بعد از ۱۴ سال پشیمون شدم ولی دیگه نمیتونم برگردم همون ایران بمون و لذت ببر باورت نمیشه من ۱۴ ساله خانواده ام رو ندیدم همش تماس تصویری میگیرم به خاطر کاری که داریم نمیشه بیاییم ایران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال ...

خوب حقوق اونجا هم بالاتره ، شما به تومن حقوق نمیگیری براتون نباید فرقی کنه اما یکی که با پول ایران بخواد خرج کنه براش گرون درمیاد چون ارزش پول ایران خیلی پایینه . حالا بازم شما نزدیکی ، من امریکام سیزده ساله ، شاید چون بچگیمم چندسال اینجا بودم خیلی عادت دارم ، منم نه ساله ایران نرفتم ، خانوادمم سه ساله ندیدم . 

2456

واقعا خیلی سخته ۱۴ سال پدر و مادر و خواهر و برادر رو نبینی من الان ۱۴ ساله که خواهر زاده هام و برادر زاده هامو ندیدم فقط خانواده همسرم و فامیلای پدری و مادری همسرم رو دیدم چون توی محله خودمون هستند خیلی سخته آدم خانواده رو ۱۴ سال نبینه   

واقعا خیلی سخته ۱۴ سال پدر و مادر و خواهر و برادر رو نبینی من الان ۱۴ ساله که خواهر زاده هام و برادر ...

چرا نمیری خیلی نزدیکی که ، دوست من همسرش ترکیه ای بود ، هر دو سه ماه یکبارایران بود هر تعطیلی که پیدا میکرد. چرا خانواده ات نمیان دیدنت . ترکیه که خیلی راحته رفت و آمدش . 

2714