2733
2734
عنوان

بچه ها میتونم برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 22 پست
واقن فک کردین اونجا فرش قرمز براتون پهن کردن؟😂تو کشورای اروپایی تا وقتی به دردشون میخوری براشون عزی ...

شما رفتی ؟

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال و دوسال دارم همسرم هم مثل خودم دندانپزشک است  است اینجا خوبه ولی مثلا شما ایران یک کیلو بادمجان میخری مثلا ۸ میشه ولی اینجا  یک دونه بادمجان میخری ۸ خیلی چیز های اینجا با ایران فرق می‌کنه دانشگاه های فوق العاده عالی هستند من خودم از دانشگاه استانبول فارغ و تحصیل شدم و برای زندگی اینجا عالیه ولی نیا منم بعد از ۱۴ سال پشیمون شدم ولی دیگه نمیتونم برگردم همون ایران بمون و لذت ببر باورت نمیشه من ۱۴ ساله خانواده ام رو ندیدم همش تماس تصویری میگیرم به خاطر کاری که داریم نمیشه بیاییم ایران 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال ...

خوب حقوق اونجا هم بالاتره ، شما به تومن حقوق نمیگیری براتون نباید فرقی کنه اما یکی که با پول ایران بخواد خرج کنه براش گرون درمیاد چون ارزش پول ایران خیلی پایینه . حالا بازم شما نزدیکی ، من امریکام سیزده ساله ، شاید چون بچگیمم چندسال اینجا بودم خیلی عادت دارم ، منم نه ساله ایران نرفتم ، خانوادمم سه ساله ندیدم . 

2728

واقعا خیلی سخته ۱۴ سال پدر و مادر و خواهر و برادر رو نبینی من الان ۱۴ ساله که خواهر زاده هام و برادر زاده هامو ندیدم فقط خانواده همسرم و فامیلای پدری و مادری همسرم رو دیدم چون توی محله خودمون هستند خیلی سخته آدم خانواده رو ۱۴ سال نبینه   

واقعا خیلی سخته ۱۴ سال پدر و مادر و خواهر و برادر رو نبینی من الان ۱۴ ساله که خواهر زاده هام و برادر ...

چرا نمیری خیلی نزدیکی که ، دوست من همسرش ترکیه ای بود ، هر دو سه ماه یکبارایران بود هر تعطیلی که پیدا میکرد. چرا خانواده ات نمیان دیدنت . ترکیه که خیلی راحته رفت و آمدش . 

2738