2297
2298
عنوان

بچه ها میتونم برم؟

230 بازدید | 22 پست

من تجربی بودم بعد به اصرار خونوادم اومدم ادبیات درسم عالیه ولی نزاشتن برم تجربی

قرار بود مدرسه رو اینجا برم بعد دیگه برم از ایران

الا برم میتونم چی بخونم اونجا؟ 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051
خوب خواهر برادر جایی داشته باشی ویزا راحتتره البته به کشورش بستگی داره بعضی جاها بازم نمیدن. کدوم کش ...

برادرم هنوز کوچیک ک

ولی عمه عموهام هستن

ترکیه

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
واقن فک کردین اونجا فرش قرمز براتون پهن کردن؟😂تو کشورای اروپایی تا وقتی به دردشون میخوری براشون عزی ...

شما رفتی ؟

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال و دوسال دارم همسرم هم مثل خودم دندانپزشک است  است اینجا خوبه ولی مثلا شما ایران یک کیلو بادمجان میخری مثلا ۸ میشه ولی اینجا  یک دونه بادمجان میخری ۸ خیلی چیز های اینجا با ایران فرق می‌کنه دانشگاه های فوق العاده عالی هستند من خودم از دانشگاه استانبول فارغ و تحصیل شدم و برای زندگی اینجا عالیه ولی نیا منم بعد از ۱۴ سال پشیمون شدم ولی دیگه نمیتونم برگردم همون ایران بمون و لذت ببر باورت نمیشه من ۱۴ ساله خانواده ام رو ندیدم همش تماس تصویری میگیرم به خاطر کاری که داریم نمیشه بیاییم ایران 

سلام من ۱۴ ساله ترکیه زندگی میکنم چون خانواده همسرم ترکیه هستند من داندن پزشک هستم و دوتا بچه یک سال ...

خوب حقوق اونجا هم بالاتره ، شما به تومن حقوق نمیگیری براتون نباید فرقی کنه اما یکی که با پول ایران بخواد خرج کنه براش گرون درمیاد چون ارزش پول ایران خیلی پایینه . حالا بازم شما نزدیکی ، من امریکام سیزده ساله ، شاید چون بچگیمم چندسال اینجا بودم خیلی عادت دارم ، منم نه ساله ایران نرفتم ، خانوادمم سه ساله ندیدم .