2726

امشب دیگه تصمیم گرفتم انفالوش کنم چشمم خورد به هایلایت استوری هاش که قبلا نگاه نکرده بودم 

میدونم کارم اشتباه بود نباید فالوش میکردم 

چند ماه پیش وقتی اومدن خواستگاریم محض کنجکاوی رفتم ببینم چجوریه 

این استوری ها مال تاریخی هست که داشتن طلاق میگرفتن و مطمئنم راجب اونه 

با اینکه دختر از فروردین ماه با چندین نفر رل زده جدا شده باز این استوری ها که راجب اونه رو برنداشته 

دلم گرفت خیلی 

به نظر من دختره راضی به طلاق نبود 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

چی گذاشته؟ 

اصلا فالوش نکن مهم خواستگارته ک نبایددیگه ب گذشته فکرکنه

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

بعد جدا شدن خواستگارم اومد منو فالو کرد قبل اینکه بیان خواستگاری ولی حال اون خیلی خوب بود همش تو گردش و مهمونی و استوری های شاد میذاشت نمیدونم خانوم سابقش چرا این همه ناراحت بود 

الان برا شمام میذارم بگین

حس میکنم خانومش نمی‌خواست جدا شن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی گذاشته؟  اصلا فالوش نکن مهم خواستگارته ک نبایددیگه ب گذشته فکرکنه

امروز بهم گفت داداشت کجاست آخه من داداش ندارم که ولی زن سابقش داداش داشت حس کردم اشتباهی گفت یا شایدم اشتباه فکر  میکمم

وا اصلا برا چی فالوش کردی خودتو سبک کردی خوب میفهمه رفتی فضولی اونارو گذاشته حرص بده 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
امروز بهم گفت داداشت کجاست آخه من داداش ندارم که ولی زن سابقش داداش داشت حس کردم اشتباهی گفت یا شاید ...

تو الان مجردی و داری با یه مرده طلاق گرفته ازدواج میکنی میشه بگی چه جوری آشنا شدید

♣️♣️درسته کینه خوب نیست ولی زشته یه بدیهای بدون جواب بمونه♣️♣️
وا اصلا برا چی فالوش کردی خودتو سبک کردی خوب میفهمه رفتی فضولی اونارو گذاشته حرص بده 

با پیج فیک 

دختر خودش فهمیده بود من با رحیم میخوام ازدواج کنم با گیج فیک فالدم کرده بود 

2706