2726

نارس بدنیا اومده.سه روزه اوردیمش خونه.

دکتر گفته هر دوساعت باید ۳۰سی سی شیر بخوره.

اینم ۵ سی سی میخوره خوابه.

دکترم گفت رحم نکن بهش محکم بزن کف پاش ضربه ای بیدار شه.انقد میزنم هردفه دلم میسوزه واسش.اخرم نهایت ۱۵سی سی میخوره

مالش گوش و چونه و همه رو امتحان کردم هیچی جواب نمیده.بیدار نمیشه.از صبح تا تاشب مشغول بیدار کردنشم.کسی راه حلی نداره

تورو سننه قربونت برم!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی عزیزم 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

عزیزم خیلی سخته منم پسرم میخوابید شیر نمیخورد زردی شدید هم داشت و ادرار کم میکرد مادرشوهرم انقدر محکم میزد کف پاش دلم میترکید واسش ولی خوب به صلاحش بود مامانمم دلش نمیومد

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706