2237
2217

خداییش دانشگاه برای درس خوندن برین پیدا کردن شوهر اخه🤦🏻‍♀️😂

چه کسی گفته زمان طلاست؟ من مزه‌مزه‌اش کردم، زمان عین الکل است، ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت... مست مست که شدی، چشمهایت را باز می‌کنی و میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماریه از دست رفتن یک عمر... بی‌دین ،معتقد به پانتئیسم اسپینوزا💚ملکه بانشی سابق. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
وای خدا اخه دانشگاه تصور پسرا کلاسمون به عنوان شوهر برام چندش اوره

چراااا😂

لوسگش هستم 😌 مرد مهربون منه 💜💍💜 برای رسیدمون بهم دعا کنید💞 بهترین لحظه عمرم وقتی بود ک برای اولین بار دستمو گرفتی 💕
2050

میشه زیاد بگرد🤣🤣🤣🤣

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...))                             به امید خدا پیش به سوی کاهش وزن......😊😊😊😊               شروع                هدف:۵۷کیلو  وزن:۸۰کیلو....۷۸.۲۰۰......۷۷.۴۰۰.....۷۶.۲۰۰....۷۵.۸۰۰....۷۵.۳۰۰...۷۳.۵۰۰.......۷۲.۶۰۰......۷۱.۸۰۰......۷۱.۱۰۰....۷۰.۶۰۰.....۷۰.۳۰۰....۶۹.۵۰۰

چقدر شماها ساده اید که میخواین در دانشگاه همسر پیدا کنید

من حافطه بسیار خوبی دارم😊☺ و وقتی ی کاربر حرفی میزنه من یادم میمونه پس با کلمات و ادب و به رخ کشیدن تحصیلاتش من رو نخواد متعاقد کنه که من حرفی در فلان جا نزدم یا من چنین اعتقادی ندارم چون بعد ی بار پست گذاشتن و گفتن از خودش چیزی قابل پنهان کردن نیست😊😉 راستگو باشید تا این اتفاق نیفته چون من به حافظم هیچ شکی ندارم😊😊😊 ۵سال دیگه ی مترجم حاذق عربی هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم😍 برزگ‌ترین ارزوی من هست❤
به خدا باز من خوبم بعضیا رل زدن همون اول اونم با همکلاسی اخه⁦🤦🏼‍♀️⁩

بذار ترمشون بالاتر بره یاد این روزا بیوفتن از خجالت اب میشن😂😂😂

چه کسی گفته زمان طلاست؟ من مزه‌مزه‌اش کردم، زمان عین الکل است، ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت... مست مست که شدی، چشمهایت را باز می‌کنی و میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماریه از دست رفتن یک عمر... بی‌دین ،معتقد به پانتئیسم اسپینوزا💚ملکه بانشی سابق. 
2244
1718