2137
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

اسمش که دهن پر کنه

من با لحن جناب خان خوندم

(به سیبیلام نگاه نکن کاربر خانم هستم)              ⛔کاربری که دیگر نمی‌خواهد در محل مذکور دوستی داشته باشد و کسی او را به یاد بیاورد⛔                    شخص شخیص اعتیاد جنون آوری به فیلم،کتاب و موسیقی دارد. 
2050
برادر شوهر من کارمند ریاست جمهوری هست حقوقش که میگن کارمندی هست البته از حق نگذریم خیلی به حلال و حر ...

مزایای خوبی دارن کنار حقوقشون 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
همشون برای مردم این طورن برای داداشش یا خواهر ش نمیکنه? 

نه وقتی برای خودش نمیکنه کاری برای برادرش میکنه زندگی معمولی دارن از نظر اخلاقی مطمئن هستم اگر اهل رابطه بود الان بهترین جای تهران زندگی میکرد ۲۵ ساله کارمند هست ما هم خودمون جنوب شرق تهران داریم زندگی میکنیم با دست رنج خودمون زندگیمون میچرخه این چه حرفی هست 

نه وقتی برای خودش نمیکنه کاری برای برادرش میکنه زندگی معمولی دارن از نظر اخلاقی مطمئن هستم اگر اهل ر ...

آخه من یکی دیدم

همین طور میگفتن در موردش که اصلا اهل پارتی نیس

رو کسی رو نمیگیره 

واسه کسی کاری نمکنه

برادرش رو از یه اداره اخراج کردن

بردش یه اداره دیگه به همین راحتی

این مثال تو ذهنم بود

البته که شما همینین که گفتین🌷🌷🌷