2703
2553
عنوان

من ماکارانی رو خیلی بدمزه درست میکنم ،چه جوری بپزم خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 39 پست

من جدیدا اینجوری که میگم درست میکنم خودم خیلی خوشم اومده

پیاز که طلایی شد گوشتو اضاف میکنم بعدش دوتا گوجه ی رنده شده رو اضاف میکنم و میذارم باهم یه تفتی بخورن و بعد رب رو اضافه میکنم...ادویه هم یه کوچولو دارچین میزنم واسه اینکه بوی گوشتو بگیره...اگه گوشتم زیادی بو بده هم یه تیکه فلفل دلمه رو میذارم روی مواد ونصف لیوان آب جوش هم اضافه میکنمو درب ماهیتابه رو میذارم تا جا بیافته...در آخر هم نمک و فلفل به مقدار لازم...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هویج وسیر وحذف کن

ادویه نمک وفلفل وزردچوبه وآویشن بزن عالی میشه

ازتوشبی...                                   جامانده درمن...                                  که هرگز صبح نخواهد شد.
2456

راستی توی نت خونده بودم چند پر ریحون هم اضافه بشه خوش طعم میشه...منتها من ریحون نداشتم..یذره نعنا خشک ریختم...بنظرم جالب شده بود

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  

به مایه ماکرونی کمیسس کچاپ و کمی ابلیمو بزنید. خیلی خوش طعم میسه

من سیر هم رنده میکنم توش

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2714

وا اولین باره میشنوم کسی به ماکارونی هویج بزنه ما فلفل دلمه و رب و گوشت چرخ کرده میزنیم گاهی سیبزمینی نگینی هم یکم داخل مواد اضافه میکنیم خوب میشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/669607

مث قبلنای من شدی!

من میذارم آب ک جوش اومد و ماکارونی رو اضافه کردم، حدودا ۳دقیقه قل بخوره بعدم بآ آب سرد کامل آبکش میکنم ک کاملا خنک بشه بعدم ک تو قابلمهریختم موادو لای ماکارونی دم میکنم. خیلیییییییی خوب میشه‌. رازش کم قل خوردن و تا حدی خشک در اوردنشه. اینجوری اگه فقط ربو ادویه ام بهش بزنی خوشمزه میشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

سیرو هویج🙄😶😐تو ماکارونی نریز بدمزه میشه! بجاش یه فلفل دلمه ای ریزکن باگوشت چرخ کرده وادویه ورب وپیاز سرخ کن، وقتی گوشت میزنی نباید قارچ بریزی، بیشتراز7دقیقه نذار قل بزنه سریع آبکشی کن روشم آب ولرم بگیر، 

پیش آ بهارِ خوبی تو اصل فصل هایی... ❤️دختری از جنس بهار🌸

اول دوعددپیاز چاق روخلالی میکنم طلایی که شد گوشت چرخی بهش اضاف میکنم تغییررنگ که داد دلمه نگینی و هویج رنده شده اضاف میکنم باهمدیگه که خوب سرخ شدن زردچوبه نمک فلفل آویشن کمی لیموزرد میریزم و رب بهش اضاف میکنم البته رب باید خیلی خوب توروغن سرخ بشه که خوشرنگ ومعطر بشه میتونی رب رو باروغن جدا سرخ کنی بعد قاطی موادت کنی.. حالا ماکارونی رو ۵ دقیقه میجوشونم..یعنی اززمانی که ماکارونی شروع کرد غل غل زدن ساعت میگیرم ۵دقیقه ک شد آبکشش میکنم..ته دیگ سیب زمینی ورقه ای میزنم تو کنجد میزارم ته دیگ بعد لایه لایه ماکارونی ومواد گوشتی میریزم .. اون وسطاش هم سیر حبه ای پاک میکنم و میزارم(سیر رو چرخ نکن کامل بزار) یااینکه حتی میتونی حبه نکنی و یه سر سیر کامل بشوری بزاری وسطش با بخار حسابی میپزه وعطربلندمیکنه😉هوس کردم وای باترشی بادمجون شکم پررر

آخر منو به باد داد رویای باز اومدنت ... ۳ساله منتظرم ک بیای تو دلم چرا نمیای چرا نمیشه

ابنم من درست میکنم خیلی خوشمزه میشع قارچ فلفل دلمه مرغ تکبه ایی ادویه سرخ مبکنم رب میریزم بعدش ماکارونی شکل دار خام میریزم توش بعدم اب میریزم تو مواد به حدی ک  ماکارونی بپزن بعد ک ابش کشیدع شد پنیر پیترا میریزم من همسرم از ماکارونی دوست ندارع ولی اینو میخوره خوشش میاذ

نگید 

زردچوبه یکم فقط تو خود دیگ بریز که میخوای ماکارونی نرم بشه.با نمک و کمی روغن 

موادت رو مثل قارچ و نخود فرنگی و جعفری تازه و ریحون رو با فلفل سیاه تفت بده

اخرش هم موقعی که دم میاره فلفل دلمه ای چند تیکه بزرگ و فلفل سیاه بزار که خوب بوش رو بگیره .

ماکارونی رو زیر آب نگیر بجاش رب رو که تفت دادی و کمی اب جوش قاطیش کردی همه ظرف ماکارونی رو با رب آغشته کن و بعد با مواد مخلوط کن .

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   
2706