2410
2553

دخترم خیلی دوست داره ، اما من اصلا نمیتونم خوب درست کنم ، قارچ میریزم، گوشت چرخ کرده،  پیاز فراوان ، یه هویج کوچولو با یه سیر هم رنده میکنم، اما خوب نمیشه گاهی هم شل میشه ،چه کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من اصلاااا نميتونم ماكارونى درازا رو درست كنم همينجورى كه شما ميگى ميشه شل و بدمزه

به جاش ماكارونى شكل دار رو عالى درست ميكنم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

سیر نزن.قارچو هویجم نزن

فقط پیاز داغ...گوشت چرخ...فلفل دلمه..زردچوبه نوک قاشق خیلی کم....فلفل قرمز...رب..

با این عالی میشه

زردچوبع زیاد خیلی بدمزش میکنه.

ماکارونی هم مارک تک و زر عالین

2714
من اصلاااا نميتونم ماكارونى درازا رو درست كنم همينجورى كه شما ميگى ميشه شل و بدمزه به جاش ماكارونى ...

منم فقط شکلی درست میکنم ، درازا رو که اصن نمیتونم درست کنم😭

سیر نزن.قارچو هویجم نزن فقط پیاز داغ...گوشت چرخ...فلفل دلمه..زردچوبه نوک قاشق خیلی کم....فلفل قر ...

من زر میگیرم، مرسی حالا یه روز اینطوری درست کنم ببینم چی میشه 

کمتر بزار بجوشه بعدم فلفل دلمه ای رو ریز کن سرخ کن با قارچ و رب و گوشت یا سویا وقت دم کردن بریز رو ماکارونی هات 

چند تا گوشت قلقلی هم درس کن توی یک قابلمه ی دیگه یک پیاز رنده کن با رب و ادویه تف بده بعد گوشتاروبریز توش ابم بریز بزار بپزه بعد قلقلیارو بزار رو ماکارونیت اب ربم جدا بیار سر سفره خوشمزه میشه

این دستوری که میدم عالی هست و هرکی خورده عاشقش شده

پیاز رو خوب سرخ میکنی به حدی که طلایی بشه

بعد بهش زردچوبه رو اضافه میکنی

بعد گوشت چرخی رو اضافه میکنی باید قدری هم بزنی که اب گوشت بیوزه

بعد بهش فلفل‌دلمه‌ای

قارچ

ادویه که شامل زیره و دارچین و گل‌رنگ پودرگلسرخ و فلفل سیاه هست

در اخر بهش رب‌گوجه‌فرنگی و اب و نمک رو اضافه میکنی

حدود ۱۵ دقیقه تا ۲۰ دقیقه با شعله کم میزاری جوش بخوره

در ظرف دیگه هم اب جوش میزاری تا ماکارونی رو اضاف کنی

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706