2204
2217

دخترم خیلی دوست داره ، اما من اصلا نمیتونم خوب درست کنم ، قارچ میریزم، گوشت چرخ کرده،  پیاز فراوان ، یه هویج کوچولو با یه سیر هم رنده میکنم، اما خوب نمیشه گاهی هم شل میشه ،چه کنم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من اصلاااا نميتونم ماكارونى درازا رو درست كنم همينجورى كه شما ميگى ميشه شل و بدمزه

به جاش ماكارونى شكل دار رو عالى درست ميكنم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
2215

از ماکرونی متنفرم از سویا هم همینطور

ولی یبار یجا خوردم واقعا هیچی طعم اونو نمیده برام

خیلی خوشمزه شده بود

رب و پیاز و سویا خیس کرده تفت داده بود  قاطی ماکارونی کرده بود

عضو گروه رز قرمز🌹 وزن فعلی 66_ وزن هدف 50 کیلو، چالش تا پایان پاییز، هدف اول 60 کیلو

سیر نزن.قارچو هویجم نزن

فقط پیاز داغ...گوشت چرخ...فلفل دلمه..زردچوبه نوک قاشق خیلی کم....فلفل قرمز...رب..

با این عالی میشه

زردچوبع زیاد خیلی بدمزش میکنه.

ماکارونی هم مارک تک و زر عالین

من اصلاااا نميتونم ماكارونى درازا رو درست كنم همينجورى كه شما ميگى ميشه شل و بدمزه به جاش ماكارونى ...

منم فقط شکلی درست میکنم ، درازا رو که اصن نمیتونم درست کنم😭

سیر نزن.قارچو هویجم نزن فقط پیاز داغ...گوشت چرخ...فلفل دلمه..زردچوبه نوک قاشق خیلی کم....فلفل قر ...

من زر میگیرم، مرسی حالا یه روز اینطوری درست کنم ببینم چی میشه 

2238

کمتر بزار بجوشه بعدم فلفل دلمه ای رو ریز کن سرخ کن با قارچ و رب و گوشت یا سویا وقت دم کردن بریز رو ماکارونی هات 

چند تا گوشت قلقلی هم درس کن توی یک قابلمه ی دیگه یک پیاز رنده کن با رب و ادویه تف بده بعد گوشتاروبریز توش ابم بریز بزار بپزه بعد قلقلیارو بزار رو ماکارونیت اب ربم جدا بیار سر سفره خوشمزه میشه

این دستوری که میدم عالی هست و هرکی خورده عاشقش شده

پیاز رو خوب سرخ میکنی به حدی که طلایی بشه

بعد بهش زردچوبه رو اضافه میکنی

بعد گوشت چرخی رو اضافه میکنی باید قدری هم بزنی که اب گوشت بیوزه

بعد بهش فلفل‌دلمه‌ای

قارچ

ادویه که شامل زیره و دارچین و گل‌رنگ پودرگلسرخ و فلفل سیاه هست

در اخر بهش رب‌گوجه‌فرنگی و اب و نمک رو اضافه میکنی

حدود ۱۵ دقیقه تا ۲۰ دقیقه با شعله کم میزاری جوش بخوره

در ظرف دیگه هم اب جوش میزاری تا ماکارونی رو اضاف کنی

من حافطه بسیار خوبی دارم😊☺ و وقتی ی کاربر حرفی میزنه من یادم میمونه پس با کلمات و ادب و به رخ کشیدن تحصیلاتش من رو نخواد متعاقد کنه که من حرفی در فلان جا نزدم یا من چنین اعتقادی ندارم چون بعد ی بار پست گذاشتن و گفتن از خودش چیزی قابل پنهان کردن نیست😊😉 راستگو باشید تا این اتفاق نیفته چون من به حافظم هیچ شکی ندارم😊😊😊 ۵سال دیگه ی مترجم حاذق عربی هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم😍 برزگ‌ترین ارزوی من هست❤
2244

من جدیدا اینجوری که میگم درست میکنم خودم خیلی خوشم اومده

پیاز که طلایی شد گوشتو اضاف میکنم بعدش دوتا گوجه ی رنده شده رو اضاف میکنم و میذارم باهم یه تفتی بخورن و بعد رب رو اضافه میکنم...ادویه هم یه کوچولو دارچین میزنم واسه اینکه بوی گوشتو بگیره...اگه گوشتم زیادی بو بده هم یه تیکه فلفل دلمه رو میذارم روی مواد ونصف لیوان آب جوش هم اضافه میکنمو درب ماهیتابه رو میذارم تا جا بیافته...در آخر هم نمک و فلفل به مقدار لازم...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.

راستی توی نت خونده بودم چند پر ریحون هم اضافه بشه خوش طعم میشه...منتها من ریحون نداشتم..یذره نعنا خشک ریختم...بنظرم جالب شده بود

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.
1718