2410
2553
عنوان

راه هایی که بچه خود ا رو ض ا ی ی نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 45 پست
مورد اول مخالفم هر چی حساس باشی کنجکاوتر بشه بچه ها بین سن سه تا پنج بدنشون اکتشاف مبکنند. حساسیت نش ...

واقعا میگی من بچه خواهرمو دیدم میخوادشلوارپسرداییشودربیاره من به مادرش گفتم وواقعا دعواش کرد امابازبچه تکرارکرد راه حلی داری؟

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه دو ساله اصلا تصوری از خود ارضایی نداره مگر اینک کاری ک دیده رو انجام بده

من بگم چیکار کرده که از تعجب شاخ در میاری 😑باورت نمیشه 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
من با چشم خودم دیدم  بچه ۲ساله یه کاراییی کرده که حالم ازش بهم میخوره

بچه دو ساله همون لذتی رو از دست زدن به آلت تناسلیش میبره که از خاروندن مثلا دستش میبره . چون هیچ دید جنسی نداره . پاش با دستش با التش براش فرقی نداره ! تو رو خدا اینجوری نگید بچه ها فرشته اند 

بچه دو ساله اصلا تصوری از خود ارضایی نداره مگر اینک کاری ک دیده رو انجام بده

تصوری نداره و ممکنه بدون اینکه دیده باشه فقط برای آرامش خودش از عروسک یا بالشت یا هر چیز دیگه ای استفاده کنه و مداوم روی خودش بکشه. این مشکل تووی این سن خیلی شایع هست

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
یادش بخیر یکی تاپیک زده بود بچه ۲ سالم خودارضایی میکنه  😂

سمی ترشو دیدم، چندسال پیش کاربری میگفت بچه11ماهم خودارضایی میکنه(طفلی اندامش سوخته بود میمالید تا آروم بگیره انوقت....) 

پیش آ بهارِ خوبی تو اصل فصل هایی... ❤️دختری از جنس بهار🌸
2714

مامانای عزیز بچه تو سن کم خودارضایی نمیکنه😐مسخره بازی درنیارین.۹۹ درصد بچه ها تو سن ۱ تا ۴ سالگی کنجکاون درمورد آلت تناسلیشون.بعضیهاشون هم انگل دارن یا عفونت یا هرچی که به خارش میندازه.وقتی میخارونن خوششون میاد هی تکرارش میکنن.از علتهای دیگش هم استرس و اضطراب هست که اینجوری آروم میشن.این با خودارضایی فررررق داره😑

بچه تو سن پایین اصلا حس جنسی نداره.شما دیگه ماشالله بزرگ شدین به بلوغ رسیدین.احساسات خودتون بعد از بلوغ جنسی رو با بچه ی قبل از بلوغ یکی نکنید.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
😂😂 اتفاقا پسر منم گاهی به اونجاش دست میزنه یا من میزنم اتفاقی میگه خوشم میاد😂😂😂

اره بچه منم شیرآب پرفشاربازمیکنه میگه خوشم میاد(اینا ابتدایی ترین شناخت غریزه جنسیشون هست) 

پیش آ بهارِ خوبی تو اصل فصل هایی... ❤️دختری از جنس بهار🌸
مامانای عزیز بچه تو سن کم خودارضایی نمیکنه😐مسخره بازی درنیارین.۹۹ درصد بچه ها تو سن ۱ تا ۴ سالگی کن ...

ببین من بخوام داستان رو بگم میترکم گلی شما باور نکن حالل

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩
واقعا میگی من بچه خواهرمو دیدم میخوادشلوارپسرداییشودربیاره من به مادرش گفتم وواقعا دعواش کرد امابازب ...

اره اصلا نباید واکنش نشون بدی زیر شش سال بدتر میکنه اول اینکه اگر در این حالت دیدیش به رو نیاز اصلا فقط اون لحظه حواسشو با یه چیزی پرت کن  مثلا یه داستان بهش بگو یا مثلا بازی کن باهاش  تا از سرش بیاد بیرون اما این روش جواب نداد. باید بهش بگی که اونجا اندام خصوصی و کسی جز خودش حق نداره نه نگاهش کنه و دستش بزنه و وقتی داخل جمع هست   نه دست به شلوارش بزنه نه به شلوار کسی  البته این روش دوم. بهتره در موارد حاد صورت بگیره ولی روش اول خیلی بهتر حواسشو پرت کنید از موضوع و واکنش نشون ندین اما اگر جبهه بگیری کنجکاو میشه انسان طبعا سمت چیزهای ممنوعه میره

😎💚🐬
2706