2204
2217
عنوان

راه هایی که بچه خود ا رو ض ا ی ی نکنه

997 بازدید | 45 پست

خب دوستان راه های اینکه بچه خودتون خدای ناکرده مبتلا نشه

1 نزارین دست بزنه به اندام تناسلیش تو سن کم 

2 لباس زیاد تنگ براش نپوشین 

3 نزارین جشن ختنه باشه دلیل داره که میگم ت ح ر ی ک میشه که دست بزنه 😑😑😑

4 فیلم صحنه دار نزارین تو اون سن کم ببینه 

5 موقع ر ا ب ط ه حواستون باشه نبینه

6 گوشی و ایناش مدیریت کنین نزارین فیلم بد یا داستان بد ببینه

7 مواظب باشین با کی صحبت میکنه نزارین بچه با فرد زیاد بزرگتر باشه 😒

8 به غیر از کسی که خیییلی خیلی اعتماد دارین نزارین تنها بمونه 

9 به سن ۱۴ ۱۵ رسید بنطرم براش بگین کلا چی هس خیلی هم ضرر داره باعث ضعیفی چشم کم حافظگی لرزش شدید دست و پا استرس و بد اخلاقی میشه

الهی همه حال دلشون عالی باشه الهی آمییین🤩🤩
یادش بخیر یکی تاپیک زده بود بچه ۲ سالم خودارضایی میکنه  😂

منم بودم😂😂😂😂

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
یادش بخیر یکی تاپیک زده بود بچه ۲ سالم خودارضایی میکنه  😂

من با چشم خودم دیدم  بچه ۲ساله یه کاراییی کرده که حالم ازش بهم میخوره 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .

واقعادلیل کنجکاوی بچه ها تواین سن کم چیه

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
من با چشم خودم دیدم  بچه ۲ساله یه کاراییی کرده که حالم ازش بهم میخوره

چیکارکرده؟

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
2050
واقعادلیل کنجکاوی بچه ها تواین سن کم چیه

بچه تو سن دو‌سه سالگی چون کلا کنجکاوه نسبت به همه چی.از جمله بدن خودش.داره میشناسه همه چیو

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
چیکارکرده؟

لغو میشم بگم 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .
مورد اول مخالفم هر چی حساس باشی کنجکاوتر بشه بچه ها بین سن سه تا پنج بدنشون اکتشاف مبکنند. حساسیت نش ...

واقعا میگی من بچه خواهرمو دیدم میخوادشلوارپسرداییشودربیاره من به مادرش گفتم وواقعا دعواش کرد امابازبچه تکرارکرد راه حلی داری؟

بچه دو ساله اصلا تصوری از خود ارضایی نداره مگر اینک کاری ک دیده رو انجام بده

من بگم چیکار کرده که از تعجب شاخ در میاری 😑باورت نمیشه 

1718