2703
2553
عنوان

میترسم

228 بازدید | 15 پست

دوران ابتدایی که بودم ی دو چرخه داشتم که کمی برام بزرگ بود 

ی روز که داشتم دوچرخه سواری میکردم تعادلم ار دست دادمو افتادم تو ی چاله خیلی کوچیک وقتی که رفتم سرویس بهداشتی دیدم لباسم چند قطره خون ریخته و وقتی که ادرار میکردم سوزش داشتم

بعدش به مامانمم گفتم ولی مامانم گفت چیزی نیست ولی از بچگی تا الان استرس دارم که اگه بخوام روزی ازدواج کنم یموقعه .......

هی چند بار خواستم برم معاینه ولی میترسم از اینکه بگه آسیب دیدم خو تکلیف من چی میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
خب اگه خدای نکرده آسیب دیده باشم چی میشه؟باید چیکار کنم؟

هیچی میری پزشکی قانونی گواهی بکارت میدن 

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 امام حسین زیر بار ظلم نرفت❤️❤️❤️مهربونام اینا فقط مثالی از چند قومیت هستش وگرنه بختیاری و ترک و لر و ... مثل انگشتای یه دستن ایران با همه ،همه ی این قومیت ها ایرانه و بدون یکی از این ها ایران نمیشه دیگه 💙َ 💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖یه مادرم که رنج زیادی دیدم و عاشق مطالعه ام. بخاطر مشکلاات زندگیم و فرزندانم کوله باری از تجربه دارم‌. اگه راهنماییم مقید بود برای صالح بودن فرزندانم و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین 💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝
2706