2726
خب دکتر چی گفت گلم ... مرگ دست خداست از مرگ نترس چون بخای نخای میاد دنبالمون حالا یکی زود یکی دیر

من چند سال قبل یه مشکل پیش اومد احساس خفگی بهم دست می‌داد دیگه رفتم دکتر قلب نوارم خوب بود اکو هم گفت افتادگی دریچه قلب خفیف داری ک خیلی ها دارن چیزی نیست ۳ سال پیش رفتم دیگه ۲ ماه پیش ک یکم تیر کشید گفتم برم افتادگی رو چک کنم ک اصلا دکتره افتادگی رو ننوشت بعد گفتم چرا گفت خفیفه و اکثرا دارنش بقیه چیزا هم نرمال بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجور بودم دیروز سه بار گرفت اخرم شب همین موقع ها گرفت ول نمیکرد رفتیم دکتر نفسمو بند میاورد گف ...

توی شهرمون که نیست جز یکی که رفتم توی بارداریم بدون چک کردن و دیدن وضعیتم قرص نوشت که همونجا گفتم بهش با اینکه رئیس بینارستانی ولی در حد یک گوسفندم نیستی وقتی زندگی و مریضی مادر باردار انقد واست بی اهمیت  

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
کامل درمان نشدی گلم متاسفانه معده درد خیلی درمانش سخته چون معده مون سرده و با هر غذایی سازگار نیست ه ...

اوه اره ایقد با رفلاکس اذیت شدم اسید داخل گلوم بود همش

2728
ن من اکو گفت افتادگی دریچه خفیف داری ولی خب گفتش مشکلی نیست 

نمیدونم بعد بارداریم نرفتم

سلامت باشی همیشه

من اگه خیلی فعالیت داشته باشم مثل حیاط جارو کردن اگه کسی پیشم باشه صدای قلبم میشنوه بس تند و بلند میزنه

توی شهرمون که نیست جز یکی که رفتم توی بارداریم بدون چک کردن و دیدن وضعیتم قرص نوشت که همونجا گفتم به ...

از ما هست ولی دیر وقت بود بدون گرفتن نوار و... یک گونی امپول و دارو نوشت و نظر داد از استرسه و... حالا برا فردا تایم دکتر متخصص گرفتم. 

البته این حدس ارثی بودنش درست بود که دراون صورتم نباید میگفت از استرس. چیزی بارش نبود

منم گاهی قلبم تیر میشه،وقتی نفس عمیق میکشم شدید تر میشه نمیدونم از چی میتونه باشه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
از ما هست ولی دیر وقت بود بدون گرفتن نوار و... یک گونی امپول و دارو نوشت و نظر داد از استرسه و... حا ...

ان شاالله چیزی نیست و سلامت باشی

کاش پزشک های خیلی خوب کپی میشد تو کل جامعه

من پزشکزنانی که زیر نظرش بودم به دلیل مشگلی که برام پیش اومد که میتونست بگه کار من نبوده انقد زحمتمو کشید حتی هر شب بهم پیام میداد

الهی خدا خیرش بده و سلامت باشه

منم گاهی قلبم تیر میشه،وقتی نفس عمیق میکشم شدید تر میشه نمیدونم از چی میتونه باشه

تا به حال اکو دادی نمیدونم آخه خیلی ها افتادگی دریچه رو دارن ک خود افتادگی هم باعث استرس میشه

2706