2237
2217

بچه ام 50 روزشه,کولیک و رفلاکس داره و الحمدلله 3روزه که بهتره حالا امروز همش خوابه,فقط برای شیر بیدار میشه و یه نق کوچیک میزنه و باز خواااب.این خطرناکه یا نه؟

همش عادت به گریه هاش داشتم,یعنی الان خوب شده که گریه نمیکنه و میخوابه یا خوابش و بیحالیش خطرناکه؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

آخخ یاد خودم افتادم😔

طبیعیه عزیزم خداروشکر که بهتر شده

چون نامه جرم ما به هم پیچیدند                                                بردند به دیوان عمل سنجیدند                                                       بیش ازهمگان گناه مابود                                                                      ولی                                                                    ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.

نه عزیزم بعضی بچه ها بعد چهل روز یه دفه خوب میشن بعضیا تو سه ماه بعضیا شش ماه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2050
آخی مثل دختر من  گلم نترس طبیعی بچه که سیرباشه میخوابه  فقط هر۲ یا۳ ساعت بهش شیربده

جدی میگی؟از ترس قلبم داره تند میزنه.اصلا سابقه نداره اینجوری باشه.همش خوابه و شیر میخوره باز میخوابه فقط

سلام عزیزم.بچه ها تا ۳ ماهگی روند قابل پیش بینی ندارن توی خوابشون‌.من دخترم نزدیک ۵ ماهشه .یادمه دو ماهش ک بود یه روز از ۳ بعد از ظهر بیدار بود تا ۱ شب‌. و یک روزم فقط دوست داشت بخوابه و وقتی گشنش میشد بیدار میشد‌.اگه خوب شیرشو میخوره نگران نباش گلم.

مطمئنی؟خیلی میترسم از این حالت.خوابیدن زیاد که نشونه ی مریضی یا خطر نیست؟

نه ففط دوساعت یا۳ساعت یه بار اگه بیدارنشد بیدارش کن که شیربخوره...ول کن بچه رو حالاهیچ جاش دردنمیکنه توانگولکش کن نذاربخوتبه ها

2239
سلام عزیزم.بچه ها تا ۳ ماهگی روند قابل پیش بینی ندارن توی خوابشون‌.من دخترم نزدیک ۵ ماهشه .یادمه دو ...

شوهرمو فقط منو میترسونه.اگه گریه کنه میگه جاییش درد میکنه و هی تکرار میکنه هی تکرار میکنه.اگه شاکت باشه میگ بیحاله و مریضه,به خدا خسته شدم

نه ففط دوساعت یا۳ساعت یه بار اگه بیدارنشد بیدارش کن که شیربخوره...ول کن بچه رو حالاهیچ جاش دردنمیکنه ...

مامانمم همینو میگه

ولی شوهرم همش استرس میده.منکه از خدامه بچه ام یکم بخوابه طفلی این چند وقت از درد هیچی نفهمید ولی اون هی میگه یه چیزیش هست که گریه نمیکنه و همش خوابه

عزیزم طبیعیه خب وقتی درد نداشته باشه و سیر باشه میخوابه..بزار بخوابه الان فقط با خواب و خوردن رشد میکنه عزیزم

🦋هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه💙
جدی؟ یعنی خوابه زیاد نشونه ی بیحالی و مشکل داشتنش نیست؟

نه گلم تودیدی کسی مشکلی داشته باشه بخوابه؟؟بخداهیچیش نیست پسرمنم اینجوری بود چنان میخوابید وایمیسادم نگاش میکردم ببینم نفس میکش بخواب تاخوابیده گرسنه اش بشه بیدارمیشه

2051