2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم از کجا فهمید که سرطان خون داره؟ علائمش چی بود؟؟

اون متاسفانه به جاهای دیگه بدنشم زده بود جراحی کرد و قسمتی از روده و تخمدان و ی جاهای دیگه رو که در گیر بود دکتر برداشت بعد با ی سری ازمایشات مث پلاکت خون اینا متوجه شد سرطان خون

عزیزم از کجا فهمید که سرطان خون داره؟ علائمش چی بود؟؟

ولی قبلش فقط مشکلش دل درد بود تا چیزی میخورد میگفت دلم درد میکنه رفت دکترو سونو ازمایش اینا متوجه بیماریش شد

عزیزم خوب شدن؟ از کجا فهمیدن که سرطان خون دارن ؟ میگم یعنی چه علائمی داشت؟

بله خوب شد ، اونا زود تشخیص دادن ، علایمش یه جوش خاص تو لثه بود ، نوعی از سرطان خون داشت ، لنفوسیتی

سالها درمانش طول کشید الان هم خوب شده 

شیمی درمانی کرد و‌سرطان چندبار عود کرد ، چون بعضی سلولهای سرطانی غیرفعال میمونن و با شیمی درمانی از بین نمیرن و بعده یه مدت دوباره فعال میشن

که اگه هربار عود زود تشخیص داده بشه به احتمال زیاد قابله درمانه 

اگه نه وضع از قبل وخیم تر میشه

یه اشنای دیگم سرطان مغز استخوان داشت ا‌ونم نوعی سرطان خونه که ماله اون شدید بود و دیر تشخیص دادن اما تا مدتها نمیدونست سرطان‌داره ، وقتی فهمید که حالش خیلی بهتر شده بود ،پیوند انجام داد الان هم سالمه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
سرطان خون ، با آزمایش خون مشخص میشه دیگه؟

عزیزم کلن ی چکاب ساده ام اگه بدی با بالا پایین شدن رنج ازمایشگاه دکتر میتونه متوجه بشه که اختلالی تو بدن بوجود اومده بعد میفرسته واسه ازمایشای تکمیلی 

الان به خودت مشکوکی؟

عزیزم کلن ی چکاب ساده ام اگه بدی با بالا پایین شدن رنج ازمایشگاه دکتر میتونه متوجه بشه که اختلالی تو ...

همیشه خسته ام و بیحال و تنگی نفس هم دارم و داخل دهنم تند تند زخم درمیاد

توی نت خوندم این ۳ تا از علائم سرطان بودن

عزیزم کلن ی چکاب ساده ام اگه بدی با بالا پایین شدن رنج ازمایشگاه دکتر میتونه متوجه بشه که اختلالی تو ...

البته اینم بگم لاغرم و اصلا چاق نمیشم و تازگیا هم اشتهام کم شده و بیشتر لاغر شدم و ریزش مو هم دارم

و اینکه همیشه وقتی از زمین پا میشم چشام سیاهی میره و سرم گیج میره و اگه اون لحظه زود نشینم ، میوفتم زمین چشام سیاهی میره و جایی رو نمیبینم