2204
2217

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
راهش دقیق چجوری؟ من زبانم بد نیست میتونم حرفه ایش کنم .رشتمم حقوق بین الملل هست

اول اینکه میدونم ۷خوان رستم داره

دوم اینکه رزومه کاری میخواد

و تحصیلاتت حتما باید ارشد رو باشه 

پارتی هم مهمه

خانوادت هم باید بدون هیچگونه سوء پیشینه‌ای باشن

اگر خانواده شهید و جانباز و اسیر باشی که کلا هیچی دیپلم باشی تمومه

و ازمونش رو هم هر کسی رو نمیگرن

ولی اگر امید داشته باشی و به کارما اعتقاد حتما برات اتفاق میفته

من حافطه بسیار خوبی دارم😊☺ و وقتی ی کاربر حرفی میزنه من یادم میمونه پس با کلمات و ادب و به رخ کشیدن تحصیلاتش من رو نخواد متعاقد کنه که من حرفی در فلان جا نزدم یا من چنین اعتقادی ندارم چون بعد ی بار پست گذاشتن و گفتن از خودش چیزی قابل پنهان کردن نیست😊😉 راستگو باشید تا این اتفاق نیفته چون من به حافظم هیچ شکی ندارم😊😊😊 ۵سال دیگه ی مترجم حاذق عربی هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم😍 برزگ‌ترین ارزوی من هست❤
2050
اول اینکه میدونم ۷خوان رستم داره دوم اینکه رزومه کاری میخواد و تحصیلاتت حتما باید ارشد رو باشه&nbs ...

من مطمئنم روزی مقام بالایی بدست میارم چون تو خودم میبینم

بله من پدرم داوطلب بالای ۶ ماه جبهه هست

عموم شهید هست 

ارشد حقوق بین الملل ازاد فقط میخونم 

زبانم بد نیست 

منم دوس دارم برم اونور😒🤕

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.
من مطمئنم روزی مقام بالایی بدست میارم چون تو خودم میبینم بله من پدرم داوطلب بالای ۶ ماه جبهه هست ع ...

عزیزم درجه ۱ باید شهید و جانباز و اسیر باشن

ولی باید مدرک همون زبان رو داشته باشی

از حقوق بین‌المل چیزی نمیدونم

انشالله که برسین

اگر واقعا طرز فکرتون همینی که گفتید باشه واقعا عالی هست

ولی کمتر کسی هست که به مقامِ بابا میرسه خودش رو گم نمیکنه

انیدوارم شما جزوه اون افراد نباشید

من حافطه بسیار خوبی دارم😊☺ و وقتی ی کاربر حرفی میزنه من یادم میمونه پس با کلمات و ادب و به رخ کشیدن تحصیلاتش من رو نخواد متعاقد کنه که من حرفی در فلان جا نزدم یا من چنین اعتقادی ندارم چون بعد ی بار پست گذاشتن و گفتن از خودش چیزی قابل پنهان کردن نیست😊😉 راستگو باشید تا این اتفاق نیفته چون من به حافظم هیچ شکی ندارم😊😊😊 ۵سال دیگه ی مترجم حاذق عربی هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم😍 برزگ‌ترین ارزوی من هست❤
1718