2737
2739
عنوان

تاریخ مصرف شربت ایبوپروفن کودک یه ماهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23234 بازدید | 29 پست
۱ونیم سالشه .اخه فک میکردم بالای ۳۸بشه باید شیاف گذاشت .الان ۳۷و نیمه بزارم؟ ساعت ۱۱ قطره استامی ...

اگه قطره دادی دیگه شیاف نزاریا فقط با پاشویه و این کارا تبشو بیار پایین بذار تایم بعدی شربتش شیاف بذار جاش 

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂
۱ونیم سالشه .اخه فک میکردم بالای ۳۸بشه باید شیاف گذاشت .الان ۳۷و نیمه بزارم؟ ساعت ۱۱ قطره استامی ...

نه.تب نیست که.البته مراقب باش تب شب بالا میره .تب کرد بزار که خیالت راحت باشه تاصبح.کامل بزار

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا نمیزاره دستمال بزارم .گریه میکنه

تو سینک آب ولرم پر کن شلوارشو بالا بده یا شرت بپوش بزار اونجا بازی کنه تو پ بنداز..یه جور سرگرمش کن 

باید چهار ساعت بگذره 

یکی بفرست قطره حدید بگیره 

مواظب باش تب بالا تر نره 

لباسش کم کن پاشویه کن 

شیرش بده 

2738

عزیزم شیاف ۱۲۵همون اطفاله نصفش کن بذار فقط چند دقیقه باسن نی نی رو نگهدار که مطمئن شی جذب شده یه موقع مینی زور نزنه پسش بزنه 

بعد پوشکشو ببند 

بعد یه ربع تبش میاد پایین 

تا چهار ساعت دیگه شربت نده بهش 

دکتر به دختر من میگفت زیر شش ماه ایبوپروفن ندید بهتره قطره استامینوفن بدید 

پلی اگر هم دادی یکی در میون بهش ایبوپروفن بده چون عمده بچه رو به هم میریزه 

اصلا نمیزاره دستمال بزارم .گریه میکنه

دختر منم از پاشویه میترسید ولی من انجام میدادم تبشو مدام کنترل کن هر یه ساعت پاشو چک کن لباسشم کم کن ایشالا میاد پایین

مگه دخترت وزنش چنده که ۱۱قطره دادی؟

ﯾﻪ همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت ﺑﻌﺪ اسمو.وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد ﮔﻔﺖ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!!! با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ!! استاد گفت:چته؟ﭘﺴر :ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ.. ﻗﺮ ﺑﯿﺎد!! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ! 😂😂😂😂این تنها جوکی بود که خیلی باهاش خندیدم گفتم شمام در جریان باشین😐😂

عزیزم امشب حتما هر یه ساعت یه بار تبشو چک کن بالا نه نا دیدی رفت بالا اگه چهار ساعت گذشته بود دوباره شیاف بذار ولی اگه نگذشته بود با پاشویه بیارش پایین تبش رو 

حتما هم آبت ولرم باش سرد نباشه 

کشاله پا روی شکم کتف ها خیلی سریع تب رو میاره پایین

الان هیچی نده بهش نه ایبوپروفن نه شیاف هیچی 

فاصله زمانی باید چهار الی شش ساعت باشه ، الان که قطره دادی کم کم میاد پایین ، نگران نباش 

کلا ایبوپروفن و استامینوفن باهم نباید داد

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
الان بزارم ؟یا وقتی دیدم دوباره تبش بالا میره؟؟

اگرخوبه اذیتش نکن.فاصله قطره تا شیاف ۴ساعت حداقل اونم ۲۴ساعت اول وگرنه۶ساعت باید صبرکنی

یک و نیم سالشه عزیزم

ببین عزیزم هول نکن 

یک ونیم ساله یه شیاف کامل بذار نصفش نکن که تب رو نمیاره پایین 

قطره استامینوفن هم دو برابر وزنش باید بدی 

ایبوپروفن هم ۲.۵سی سی 

اینارو با فاصله چهار ساعت یک بار 

۳۷.۵هنوز تب نیست آستانه تبه 

الان شیاف نذار 

ولی اگه میبینی واکسن زده با مریضه که تب مستمر داره نگاه نکن تب میکنه یا نه تو هر چهار یا شش ساعت بهش دارو بده

2706