2733
2734
عنوان

گیس فلفلم گفتین داره گولت میزنه پیام دادم بهش💔💔💔+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 63 پست
گیس فلفل چراهمچین کاری کردی اون حالش خراب توبدترش کردی یعنی چی آخه مگ مرض داره ک بهت دروغ بگه؟؟؟ هر ...

نکیدونی که تو تاپیک قبل صد نفر گفتن دروغ میگه هز چی میگم نه کطمئنم میگن میخاد بپیچوندنت از ما گفتن

منم عصبی شدم

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
بحث ازدواج نیس فعلا فقط ب فکر خودشم میگه راهی نیس خیلی نا امیده انگار از زندکی سیر شده نمیدونم چطور ...

خب خیلی خیلی سخته ،بهش حق بده 

بنظرمم اصلا اسمش رو نیار تا یه مدت بگذره 

بعد ازدواجتون برید دنبالش 

ببین ته تهش از بیضش ،اسپرم میکشن بیرون 

دوست خودم از این طریق باردار شد

شوهرش صفر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیس فلفلی جون مگ نامزد داشتی؟ 😍 چ آزمایشی انجام داده؟ 

میگه ازمایش گرید نمیدونم چی

نه گلم نداشتم تازه داشتم میشدم ک انگار.... شانس ما:)

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
عقد نیستم

چرا حالا چسبیدی به بچه ازالان خیلی راه درمان هس برا بچه 

بعدم هزار تا زوج بچه ندارن مگه زندگیشون پاشید؟؟؟

بنظرم کل بحث و از بچه بردار انقد استرس نده بهش 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2731
نکیدونی که تو تاپیک قبل صد نفر گفتن دروغ میگه هز چی میگم نه کطمئنم میگن میخاد بپیچوندنت از ما گفتن ...

عزیزم گناه داره یکم ب فکرخودت و حال اون باش 

بیخیال باورش داشته باش باهم بهترین دکتربرید اول بذاریکم اروم بشه بعدحرف بزن دکتربرید مطمعنم آخرش راهی وجود داره واس درمان

نمیدونم عقیقم دقیقا یعنی چی ولی حتی اونایی که آزو اسپرم هم بودن یعنی صفر بودع بازم با روشهای کمک در ...

ممنون🙏🏻 سعی میکنم ولی حتی حاضر نیس بره دکتر میگه اینم تقدیر من زندگی من ک خراب شد 

میگم دکتر میگه ول کن میخام اسوده باشم فکر نداشته باشم نمیتونم دیوونه میشم با فکر بهش

چ مسخره حالا مگ بچه نباشه میمیرین

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت... 
خب خیلی خیلی سخته ،بهش حق بده  بنظرمم اصلا اسمش رو نیار تا یه مدت بگذره  بعد ازدواجتون ب ...

ممنون عزیزم❤️🙏🏻

2738
چرا حالا چسبیدی به بچه ازالان خیلی راه درمان هس برا بچه  بعدم هزار تا زوج بچه ندارن مگه زندگیش ...

بحث بچه نیس بحث دکتره

و اینکه خودش حس میکنه زندگیش نابود شده

نمیدونم چطور بفرستممش دکتر یا حتی ارومش کنم

نکیدونی که تو تاپیک قبل صد نفر گفتن دروغ میگه هز چی میگم نه کطمئنم میگن میخاد بپیچوندنت از ما گفتن ...

چرا به حرف بقیه ی کاربرا توجه کردی خودت باهاشی باید شناخته باشیش تو تاپیک قبلیتم گفتم فعلا دلداریش بده حرف دکتر رفتنو نزن تا آروم بشه بعد فرصت مناسب باهاش حرف بزن راضیش کن بره دکتر

عزیزم گناه داره یکم ب فکرخودت و حال اون باش  بیخیال باورش داشته باش باهم بهترین دکتربرید اول ب ...

ممنون از راهنماییتون❤️🙏🏻

ممنون🙏🏻 سعی میکنم ولی حتی حاضر نیس بره دکتر میگه اینم تقدیر من زندگی من ک خراب شد  میگم دکتر ...

گلم طبیعیه رفتارش،دکتر همسرم براش سه ماه دارو داده بود بخاطر یکم ضعیفیش،بعد سه ماه آز داد تغییر نکرده بود وضعیت،طوری بهم ریخته بود که من خودم تعجب کردم

هنوز اولشه یکم زمان بعش بدی حله.🌹

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
ممنون🙏🏻 سعی میکنم ولی حتی حاضر نیس بره دکتر میگه اینم تقدیر من زندگی من ک خراب شد  میگم دکتر ...

من شخصی را قضاوت نمیکنم نمی‌گم دروغ میگه یا راست ولی اینکه میگه نمی‌رم دکتر عجیبه دلیلی هم که میاره چندان منطقی نیست به هر حال امیدوارم مشکلشون حل بشه گرچه به نظر من چیز خاصی هم نیست که اینقدر از زندگی ناامید شدن.

میگه ازمایش گرید نمیدونم چی نه گلم نداشتم تازه داشتم میشدم ک انگار.... شانس ما:)

عزیزم گرید شدت بیماری واریکوسله

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706