2703
2553

تاپیک قبل گفتم نامزدم رفته دکتر بهش گفته عقیمه

بعد از اون ب شدت حالش بده سرد رفتار میکنه از همه چی نا امید شده

گفتین میخاد بپیچوندت منم رفتم اینا رو بهش گفتم

الان میزارم 

من فک نمیکنم دروغ باشه ی توضیح کمم راجب بیماریش داد تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه راجبش راهنماییم کنه🙏🏻🙏🏻😭

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بذار

ان شاالله ک قابل درمانه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

@12345بانو    

2714

رابطتتون درچه حده؟

خب دوتایی برید دکتر یه دکتری ک درست حسابیه تکلیفتو مشخص کن روزه ی شک دار ک نمیشه 

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره

گیس فلفلی جون مگ نامزد داشتی؟ 😍

چ آزمایشی انجام داده؟ 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
من‌ بودم باهاش ازدواج میکردم  خودت میدونی البته

بحث ازدواج نیس فعلا فقط ب فکر خودشم

میگه راهی نیس خیلی نا امیده انگار از زندکی سیر شده نمیدونم چطور دلداریش بدم مگه میشه راهی نباشه حتی نمیره جواب ازمایششو بگیره میگه ندونم راحت ترم

نمیدونم عقیقم دقیقا یعنی چی

ولی حتی اونایی که آزو اسپرم هم بودن یعنی صفر بودع بازم با روشهای کمک درمانی بچه دار شدن،خیلی سخته شرایطش سعی کن بهش امید  و انگیزه بدی

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
رابطتتون درچه حده؟ خب دوتایی برید دکتر یه دکتری ک درست حسابیه تکلیفتو مشخص کن روزه ی شک دار ک نمیشه ...

عقد نیستم

2706