2237
2217

بچه ها کسی بوده به برنامه  نقاشی نقاشی پویا نقاشی بفرسته و نشون بدن؟  تو چه وقتی از روز فرستادین؟ چند بار فرستادین؟

دوستای گلم وقتی یکی همسر یا فرزند یا یه عزیزی رو از دست میده و شما می خواین دلداریش بدین نگین که : : وای من اگه جای تو بودم الان مرده بودم"😑😑😑 این دقیقا یعنی چی؟ یعنی خیلی جون سختی که تا حالا نمردی؟ یا مثلا من خیلی بیشتر از تو با احساس هستم ؟ و اینو به یاد داشته باشین که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته و ممکنه خدای نکرده بلای عظیمی به سر یه آدم میاد ولی فعلا خدا نخواد که اون آدم بمیره. چکار کنه طرف خودکشی کنه که نگن بی خیاله؟ همین دیگه.  این روزا فوتی زیاد داریم یک مقدار تو حرف زدنمون دقت کنیم تا خدای نکرده حال  یه عزادارو بدتر نکنیم.  🙏🙏🙏🙏🙏      دوستای گلم من به دعای شما واقعا اعتقاد دارم . اگه خواستین لطف کنین در مورد حاجت مد نظرم در مورد یه شخص صلوات بفرستین . خیلی ممنون😢😢😢🙏

نه نفرستادم

ولی یه بار به شبکه قرآن ، فیلم دخترم رو که داشت قرآن میخوند فرستاده بودیم، بعد از دو سه ماه فیلمش رو پخش کرده بودن، ما ندیدیم ،برادرشوهرم دیده بود که دارن پخش میکنن ، از صفحه تلویزیون عکس و فیلم گرفته بود و فرستاده بود توی گروه خانوادگی 😁

❌لطفا درخواست دوستی ندین 🌹                  زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

نه نفرستادم ولی یه بار به شبکه قرآن ، فیلم دخترم رو که داشت قرآن میخوند فرستاده بودیم، بعد از دو سه ...

😆😆😍

دوستای گلم وقتی یکی همسر یا فرزند یا یه عزیزی رو از دست میده و شما می خواین دلداریش بدین نگین که : : وای من اگه جای تو بودم الان مرده بودم"😑😑😑 این دقیقا یعنی چی؟ یعنی خیلی جون سختی که تا حالا نمردی؟ یا مثلا من خیلی بیشتر از تو با احساس هستم ؟ و اینو به یاد داشته باشین که تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته و ممکنه خدای نکرده بلای عظیمی به سر یه آدم میاد ولی فعلا خدا نخواد که اون آدم بمیره. چکار کنه طرف خودکشی کنه که نگن بی خیاله؟ همین دیگه.  این روزا فوتی زیاد داریم یک مقدار تو حرف زدنمون دقت کنیم تا خدای نکرده حال  یه عزادارو بدتر نکنیم.  🙏🙏🙏🙏🙏      دوستای گلم من به دعای شما واقعا اعتقاد دارم . اگه خواستین لطف کنین در مورد حاجت مد نظرم در مورد یه شخص صلوات بفرستین . خیلی ممنون😢😢😢🙏
2240
😐🙁

🤔🤔