2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه ایشاالله شیاف تا چند ساعت اثر داره ۳۷که شد ساعت بزار هر یک ساعت چکش کن بخواب خودتم فردا کم نی ...

یعنی شیاف فعلا اثر نکرده میخواد بیاره پایین نمیدونم پاهاش یخه ولی تب سنج این دمارو نشون میده 

یعنی شیاف فعلا اثر نکرده میخواد بیاره پایین نمیدونم پاهاش یخه ولی تب سنج این دمارو نشون میده 

بیین تا یکساعت بعد میاره پایین

دستمال ولرمو بزار رو شکمش

یه ذره نق میزنه اما بزارش رو پات

یع کاسه هم بزار کنار

مدام بزار تا بیاد پایین

بچه های خواهرم مریض بودن از اونا گرفت دکتر گفت انفولانزاست نمیدونم باز دو بار بردم دکتر از دیروز الا ...

علایمش میشه بگی جی بود؟

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

منم پسرم زیاد تب میکرد ، اگر خدای نکرده تشنج داره ببرش دکتر ، والا همون پاشویه و دادن استامینوفن کودکان بهترین گزینه هست ، انواع پاشویه کودک رو هم میتونی نت سرچ کنی ، نگذار تب بالا بیاد ، ان شاءالله که خوب خوب بشه .

منم پسرم زیاد تب میکرد ، اگر خدای نکرده تشنج داره ببرش دکتر ، والا همون پاشویه و دادن استامینوفن کود ...

نه تشنج نداره ولی من میترسم از تب الان داره میاد پایین ۳۷.۶شد یکمم بیاد پایین میخوابم تا یه ساعت بیدار شم

نه تشنج نداره ولی من میترسم از تب الان داره میاد پایین ۳۷.۶شد یکمم بیاد پایین میخوابم تا یه ساعت بید ...

داره میاد پایین

۳۷که شد بخواب یکساعت

مدام چک کن

شیاف حدود ۶ساعت اثر داره

از یک ساعت مونده اثرش کم میشه

2706