2726

خواهش میکنم خوب بخونین:/🕊🍃

یه متنی خوندم میگفت موندن با کسی که هیچ عیب و ایرادی نداره هنر نیس حتی عشق هم نیست:) عشق یعنی اگ عیب از توعه خودتو درست کنی اما اگ عیب از اونه بمونی و خوبِش کنی🌸میخوام بمونم و خوبِش کنم ؛ این منطق منه بجا تعویض تعمیرش کنم ازتون کمک میخوام اینکه باید با یه مرد چجوری رفتار کنی تا هم عشقش نسبت بهت بیشتر بشه ، اخلاقش خوب بشه بعت اعتماد کنه و به حرفات گوش کنهِ و ..

و اینکه چیکار کنم که تو زندگی پیشرفت کنه؟/

کار داره ولی حقوقش اونقدی نیست میخام کارشو عوض کنه خودشم همینو میگه بنظرتون بره سمت چه کاری پیشرفت میکنه و درامدش بیشتره؟/

خواهش میکنم کمکم کنین ممنون از تک تکتون:)😻🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

در مورد کمک به همسر برای حل مشکل مالی نظری ندارم یعنی بهتر بگم راهکاری ندارم ولی تلاش کنار هم خوبه و پسندیده ولی در مورد اخلاق باید بگم اگر مشکل بداخلاقی وجود داشته باشه شما فکر نمی کنم موفق بشی کسی را تغییر بدی اخلاق یه صفت خیلی فردیه و تا کسی خودش نخواد تغییر نمی کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
کتاب چراغ دل شوهرت روشن کن بخون  همینجوری ک است بخاهش ن اونجوری ک خودت میخای

خیلی ممنونم ازت عزیزم 

ولی میخام بهترش کنم اخه خودش بهم گفتش درسته من بدم ولی تو خوبم کن

شما خودتون نصیحتی ندارین؟/

اولین قدم داشتن انرژی مثبته....برای  قدم بعدی گرفتن‌گواهی نامه که تخصص بهش بده...مثل لیفتراک....پایه یک....یا آرایشگری و‌‌‌‌‌.....قدم بعدی ادامه دادن درس اگه نیمه تموم باشه....قدم بعدی تعویض شغل با توجه به تخصص ومدرکی که داره وان شا الله قدم به قدم بالاتر میشه کیفیت زندگیتون❤

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
خیلی ممنونم ازت عزیزم  ولی میخام بهترش کنم اخه خودش بهم گفتش درسته من بدم ولی تو خوبم کن شما ...

همسر من خیلی ایراد. داره هیچوقت به روش نیاوردم 

اونطوری ک. باید بگم 

صبوری کردم بخدا هرکی جای من بود میگفت برو بابا میرفت 

الان خودش هم. متوجه که من صبوری میکنم 

خودمم ایراد زیاد دارم 

بین زنبوری نی نی سایت تایپیک شو بخون 

عزیزم هر رفتاری از طرف مقابلت انتظار داری باید با خودت هم همون رفتار داشته باشی

اگر اون ایرادی داره نمیتونی اونو درست کنی ولی میتونی رو خودت کار کنی 

مثلا اگر عشق میخوای از طرف مقابلت نمیتونی اونو مجبور بکنی بهت عشق بورزه باید روی خودت کار کنی و خودت به خودت عشق بورزی اینطوری بعد یه مدت بطور خودکار اون طرف هم بهت عشق میورزه