2726

ساعت ۸ رفتم از سوپری سر کوچه سس بگیرم دیدم ی ماشین خارجی توو کوچمون پارک کرده 

کنجکاو شدم ببینم مال کیه یهویی از جفتش ک رد شدم دیدم ی پسر دختره داخل ماشینن بعد پسره اخم کرده بود اون طرف و نگاه میکرد(دختره رو نگاه نمیکرد) بعد دختره خودشو ولو کرده بود توو بغل پسره صورتشو ناز میکرد و بوسش میکرد پسره محل سگ نمیذاشت بهش ،خداشاهده همینطور ک راه میرفتم برگشته بودم و نگاشون میکردم دختر و پسره رو، از رو نمیرفتن ک، دختر هم روسریش سرش نبود و همش داشت منت پسره رو میکشید بدنش و میچسبوند ب پسره خدا شاهده من شرمم شد حدود ۲۵.تا ۳۰هم سن داشتن‌ خیلی بدم میاد از این دخترا ی چندش

آبروی همه دخترا رو بردن با این کاراشون 

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره واقعا شان دخترا پایین میاد با این کار ها

🙄

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2728

الان خیلی دخترا اینطور شدن 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

حالا من امشب دیدم توی پیاده رو یه پسری از یه ور اومد دختره هم از یه ور دیگه همدیگرو محکم چند دقیقه بغل کردن چسبیده بودن بعدم باهم شروع کردن قدم زدن😐

کم سن هم میزدن مثلا۱۵،۱۶

به نظرتون خواهر برادر بودن😒😒😒

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2706