2204
2217

ساعت ۸ رفتم از سوپری سر کوچه سس بگیرم دیدم ی ماشین خارجی توو کوچمون پارک کرده 

کنجکاو شدم ببینم مال کیه یهویی از جفتش ک رد شدم دیدم ی پسر دختره داخل ماشینن بعد پسره اخم کرده بود اون طرف و نگاه میکرد(دختره رو نگاه نمیکرد) بعد دختره خودشو ولو کرده بود توو بغل پسره صورتشو ناز میکرد و بوسش میکرد پسره محل سگ نمیذاشت بهش ،خداشاهده همینطور ک راه میرفتم برگشته بودم و نگاشون میکردم دختر و پسره رو، از رو نمیرفتن ک، دختر هم روسریش سرش نبود و همش داشت منت پسره رو میکشید بدنش و میچسبوند ب پسره خدا شاهده من شرمم شد حدود ۲۵.تا ۳۰هم سن داشتن‌ خیلی بدم میاد از این دخترا ی چندش

آبروی همه دخترا رو بردن با این کاراشون 

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر

آره واقعا شان دخترا پایین میاد با این کار ها

🙄

👈دانلود رایگان و حلال کتاب سه دقیقه در قیامت💙کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫چراکه بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند! آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوسآلود و جنسی و ابزاریِ مردان را نمی‌بینند!. 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و کاهش اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند!... آنها از بین رفتن امنیت ذهنی زنان بخاطر نگرانی ها و دغدغه های ظاهری اش را نمی‌بینند!آنها قربانی های جراحی های زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهر طبیعی اش را نمی‌بینند،آیا اسم این ظلم ها آزادی است؟.. علی بصیرت عمار وار می‌خواهد🍃🌱💚 درخواست دوستی ممنوع⛔. 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240

خدایا😔

بد دوره زمونه ای شده بددددد😔

چون نامه جرم ما به هم پیچیدند                                                بردند به دیوان عمل سنجیدند                                                       بیش ازهمگان گناه مابود                                                                      ولی                                                                    ما را به محبت علی(ع)بخشیدند.
2238

الان خیلی دخترا اینطور شدن 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

حالا من امشب دیدم توی پیاده رو یه پسری از یه ور اومد دختره هم از یه ور دیگه همدیگرو محکم چند دقیقه بغل کردن چسبیده بودن بعدم باهم شروع کردن قدم زدن😐

کم سن هم میزدن مثلا۱۵،۱۶

به نظرتون خواهر برادر بودن😒😒😒

‎مهم نبود که دستمال هایمان برای همیشه زیر درخت آلبالو گم می شد و کسی خبر نداشت،مهم نبود که گاهی وقت ها هیچکس نبود که به ما بگوید خونه ی خاله از کدام طرفه و توی تنهایی بغض می کردیم و از خودمان می پرسیدیم از این طرفه یا از اون طرفه ؟‎مهم نبود که تمام تابستان از استرس فراموشی جدول ضرب مجبور شده باشیم مدام با خودمان خانه ی هشت و نه را تکرار کنیم و برای کفتر های خانه ی عمه نهضت دانه بپاشیم،مهم نبود که نمی توانستیم مژه هایمان را از چشم هایمان بیرون بیاوریم و مادر بزرگ گوشه ی چادر نمازش را فوت می کرد و می گذاشت روی چشم هایمان تا گریه ها بند بیایند،مهم روزهای شادی بود که دست هایمان را حلقه می کردیم و ایمان داشتیم عمو زنجیر باف، با صداهای ما زنجیرش را از پشت کوه می آورد! روزهایی که ستاره و کارت های صد آفرین لای دفترمان بیشتر می شد و اسممان جزو خوب های روی تخته سیاه بود.روزهایی که می دانستیم خدای تابستان و گیلاس های باغ خانجون، خدای زمستان و سینه پهلو کردن کنار شربت های دیفن هیدرامین هم هست! روزهایی که بدو بدو از مدرسه می آمدیم، مقنعه های سفید کش دارمان را بالا می زدیم و با ولع ماکارونی های قد دراز مامان را نوش جان می کردیم.‎آرزوهایمان بر آورده شد. بزرگ شدیم. کلاس سوممان تمام شد، جدول ضرب را فراموش نکردیم! یاد گرفتیم مثل دختر آقای هاشمی منظم باشیم، یادگرفتیم با خودکار بنویسیم و بابت نمره ی هفده نزنیم زیر گریه! یاد گرفتیم دوست های صمیمی ما همیشه برای ما نمی مانند و یک روز می شود که توی موسسه ی زبان، با یکی دیگه دوست شوند. یاد گرفتیم یک روزهایی، باید نان و پنیر و گردویی که توی کیفمان هست را تنهایی بخوریم، و زمانی که تمام هم نیمکتی های دوران دبستانمان پزشک می شوند بابت شاعر شدنمان و کارمندی که توی جیبش به اندازه کافی پول خرد پیدا می شود احساس سر شکستگی نکنیم! یاد گرفتیم مهم این است که ما خودمان باشیم، خودمان را دوست داشته باشیم! جلوتر از دیگران حرکت کنیم ،آنقدر که صدای یأسشان را نشونیم و بدانیم که خدای شاخه های خشک زمستان، هنوز همان خدای گیلاس های تابستان است.❤
2244
شايد شوهرش بوده دختره كارى كرده مقصر بوده داشته با لوندى از دل شوهرش درمياورده حالا شمام خيلى كنجكاو ...

اگه شوهرش بود نمیومدن داخل کوچه پس کوچه تاریک ما

این کاربری دست من و ابجیمه(دختر داییم)لطفا کارگاه بازی در نیارید باتشکر
2241