2733
2734
عنوان

هر کی آرایش می کنه بیاد نظربده

90 بازدید | 6 پست

دخترا من تازگی یه  پیج تو اینستا زدم برای فروش لوازم آرایش 

منتها نمی دونم چه جنسی بیارم 

نظرم این بود برم بازار جنس ارزون بیارم

ولی مشاور پیجم گفت این کارو نکن 

جنس گرون ولی خوب بیار 

جنس ارزون بیاری اما آشغالی باشه و دیگه ازت نخرن چی

با اینکه حرفش درسته ولی خودم می ترسم رو دستم بمونه 

تو رو خدا بگین چه کار کنم و از کجا عمده بخرم 

لطفا راهنماییم کنین

پیجتو بدع مشتری شیم🙂

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه مشتری کانال منم بشین آنلاین شاپ دارم قیمتام مناسبه مشتری نی نی سایتم داشتم عزیزا😘 https://t.me ...

پیجه؟؟

میدونم با نام کاربریم شب بیداریها و دعواها و داغ دل خیلیاتونو تازه کردم🤭😑باور کنید منم یع زخم خوردم پس فحش ندین😁😤تازشم هنوز خواهرشومل نشدم خداروشکر😎💃کاربری سوممه🥺توی تاپیکای دعوای عروس و خوارشوهر و عروس و مادرشوهر تگم کنید تا خشتک قوم شوهرو بکشم رو سرشون😤😂والا😒طفلک عروس مظلوم چ گیری کردع🥺😜خلاصه کع کرونا با همه بدیاش یادمون داد اگ فاصلمونو با خیلیا حفظ کنیم،سالم تریم😪👐به امید اینکه به زودی زود این ویروس کع انگاری از اقوام شوهره🤪،کوله بارشو ببنده و گورشو گم کنه😷🤲