2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت حسادت نکن چون باطن زندگیشونو نمیدونی

من یه مدت به شرایط یکی حسادت میکردم ، بعدش فهمیدم شرایطش اصلا اونی نیست که می‌گفته و همش تظاهر میکرده

اصن یه اتفاقی افتاد همه فهمیدن چقد بدبخته، الان هممون دلمون براش میسوزه 

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2728

من میگم خوش به حالش 

خیلی وقته خستم از این دنیا ،،چند تا بچه دارم برای تامین مخارج زندگی راه پله و نظافت منزل انجام میدم ای کاش همه ی درد های من تمام بشن و بچه هام بخندن خدایا کمکم کن 

یادگرفتم تواین دنیا هرکسی ی سهمی داره و خدا ب هردلیلی برا اون بیشتر ازمن خواسته فقط این میتونه ارومم کنه واقعا بنظرم همینه گاهی ادما بدون تلاش بدون استعداد خاصی ب جایگاه و چیزی دسترسی دارن که توباید جونت دربیاد تا ب اونجا برسی

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

اصولا حسادت نمیکنم ولی اگه یه وقت مقایسه و غبطه ای پیش بیاد با خودم میگم حالا که چی. مگه چند سال زنده ایم؟ آخرشم همه یا دست کفن میبریم فقط. با محض اینم که بمیریم اسممون میشه جنازه. هر کی و هر چی و تو هر سمتی که باشیم پس حرص خوردن واسه چی. فقط کاری کنیم که خوب بمیریم.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز