2204
2217
عنوان

توفکرخودکشی هستم

836 بازدید | 78 پست

نه خانواده ام رو دوست دارم ن همسرم رو ...ازهمشون به خاطر جفایی ک بهم کردن متنفرم توفکراینم یه شب خودم و پسرم رو بکشم راحت بشیم ازاین زندگی لعنتی که همش گریه است

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

عجب 

چرا آخه ؟ 

🌸دنیا هستم 🌸👈   ‌‌زِندگی کوتاه اَست با احمَق ها سَروکله نَزنیم!👌  ‏آدم با کسی بحث میکنه که ذره ای ارزش بحث کردنو داشته باشه و گرنه شما که هر چی بگی همونه..  😏              لینک گفتینو 👈                                                                                                  https://www.goftino.com/c/rBF4AT       

خواهشا از فکر سمیه بازی بیا بیرون...

انگار اونجا گفتن بفرما بهشت ک خودکشی کنم..تازه با بچه 

نفری یه صلوات واسه مردنم و خوشحالی مامانم بفرستید انشالله به زودی زود 😭❤
2050

اندکی صبر سحر نزدیک است

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             

همه آدما تو زندگیشون سختی دادن، اگه قرار باشه خودکشی کنن که سنگ رو سنگ بند نمیشه...

سخت نگیر زندگی همه سحتی داره، حتی من که دارم این حرفو به شما میزنم

ولی خودکشی راهش نیست

↑عمودیـ راهـ میرمـ تا افقـ دارهـ زندگیمـ ↑

فقط و فقط میتونم بگم همیشه آخر خودکشی مرگ نیست گاهی عواقب وحشتناکی داره 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت 
2233

همه ی دلخوریا و ناراحتی و جفاها رو بسپار دست خدا به وقتش جواب میده 

از رحمت خدا نا امید نباش رحمت به بچت بیاد اگه تو بری و اون بمونه کی بزرگش کنه ؟؟

اگه اون بره و تو بمونی چی کار میکنی؟عقلتو جمع کن تووسرت

2241