2230
2217
خیلی دوست دارم ظهورو ببینم.تنها ارزو و دعا اینه.😍😍😍

ان شالله محقق میشه عزیزم♥️

پروفایلم، خانم مریم کوچکی نژاد، استاد دانشگاه northwestern و دانش آموخته ی دانشگاه شریف هستند که به عنوان یکی از ۴۰ استاد و محقق برتر جوان تاثیرگذار دنیا انتخاب شده اند👌🎀😍حجاب محدودیت نیست🙂💖
سلام گلم♥️. گوینده خبر الان کار نمیکنن.  

آهان مرسی گلم

👈دانلود رایگان و حلال کتاب سه دقیقه در قیامت💙کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫چراکه بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند! آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوسآلود و جنسی و ابزاریِ مردان را نمی‌بینند!. 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و کاهش اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند!... آنها از بین رفتن امنیت ذهنی زنان بخاطر نگرانی ها و دغدغه های ظاهری اش را نمی‌بینند!آنها قربانی های جراحی های زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهر طبیعی اش را نمی‌بینند،آیا اسم این ظلم ها آزادی است؟.. علی بصیرت عمار وار می‌خواهد🍃🌱💚 درخواست دوستی ممنوع⛔. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

آهان مرسی گلم

قربونت😘🙌

پروفایلم، خانم مریم کوچکی نژاد، استاد دانشگاه northwestern و دانش آموخته ی دانشگاه شریف هستند که به عنوان یکی از ۴۰ استاد و محقق برتر جوان تاثیرگذار دنیا انتخاب شده اند👌🎀😍حجاب محدودیت نیست🙂💖
2215
2050

من خواب دیدم  توی مسجدی رفتم... یه آقایی بود بسیار دوستداشتنی و با ابهت  که حس کردم امام زمانه هستن. ... بعد دیدم لباسهاش  مشکیه. .. من جلوشون تعظیم کردم با احترام بودم...  صبح که بیدار شدم دیدم تلویزیون نوشته شهادت امام رضا تسلیت.... فهمیدم دیشب آقا عزادار  جدشون بودن

انشا الله اقای حیاتی کیه 😍😍😍😍

گوینده خبر عزیزم

چه خوب انشا لله که خوابشون به زدوی اتفاق بیفته 😞😞😞😞

ان شالله😍😍😍