2230
2217

مگ‌اونایی ک سکته مغزی میکنن زنده میمونن؟؟

تایپک بامدادخمار.عضوگروه ابی.....قد۱۶۵...وزن۶۸...هدف۵۸..هدف اول ۶۳...هدف دوم۵۸....۷اذر۱۴۰۰ وزنم شد۶۶تاریخ شروع رژیم باکالری۱۱۶۷ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

خوب میشن فقط خیلی  نیاز به مراقبت دارند و بعد فیزیوتراپی

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»
2050
خوب میشن فقط خیلی  نیاز به مراقبت دارند و بعد فیزیوتراپی

سلام خوبین؟؟

من یه دوستی داشتم اسمش سانیا بود با پسرعموش ازدواج کرد و میدومستم با شمام دوسته 

قط کاربری کرد شما نمیدونید کاربری جدید داره یا ن؟؟؟

مامان بزرگم داشت با مامانم صحبت میکرد سکته کرد زود متوجه شدیم بردیمش بیمارستان خداروشکر هیچیش نشد فقط دهنش کج شد ک بعد ی مدت اونم خوب شد

پدر بزرگمم سکته کرد فلج شد ولی با سکته فوت نشد سرطانش عود کرد و فوت شد

هرکی سمت ما سکته کرد خداروشکر الان خوبه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱
سلام خوبین؟؟ من یه دوستی داشتم اسمش سانیا بود با پسرعموش ازدواج کرد و میدومستم با شمام دوسته  ...

سلام ممنون عزیزم 

اتفاقا خودم هم پیگیرش هستم اخرین کاربریش عسل بود 

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»

یکی از فامیلامون سکته مغزی کرده متاسفانه سَمت راست بدنش کامل لمس شده 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت 
1718