2733
2734
خالم بعد چند ماه تقریبا بهتر شده جز اینکه پوشکی شده متاسفانه

این مشکلشون هم حل میشه فقط زمان میبره و صبر لازم داره

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از فامیلامون سکته مغزی کرده متاسفانه سَمت راست بدنش کامل لمس شده 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728
یکی از فامیلامون سکته مغزی کرده متاسفانه سَمت راست بدنش کامل لمس شده 

حدودا یکسال زمان میبره تا سرپا بشن البته اگه خوب ازشون پرستاری بشه و دوره کامل فیزیوترامی انجام بشه

حدودا یکسال زمان میبره تا سرپا بشن البته اگه خوب ازشون پرستاری بشه و دوره کامل فیزیوترامی انجام بشه

بنده خدا سنی نداره کاش خوب شه 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
اها ممنون اونم مسدوده؟؟؟؟

بله اونم همینطور

یه دختر خاننی هم بود که بابا و زن باباش و مادربزرگ و عموش تو تصادف از دست داد . بنیتا یا بیتا اسمش بود خیلی دوست دارم از نتیجه کنکورش بدونم .اونم ازش بیخبرم

2738
چند وقته سکته زده ؟ چند سالشه

۳۰سالشه 

یک ماهی میشه 

۳۰سالشه  یک ماهی میشه

درست میشه فقط باید کمکش کنین جوانِ زود راه میفته . حتما باید پیگیر فیزیوتراپی براش باشین .اولش همکاری نمی کنه .نباید اطرافیان ناامید بشن .من سراغ دارم فردی که مثل یه تکه گوشت تو رختخواب بود ولی الان خدا را شکر راه میره . فقط زمانبرِ. کمک اطرافیان و فیزیوتراپی خیلی مهمه . حتی اگه شده به مدت ۵ ماه مستمر

درست میشه فقط باید کمکش کنین جوانِ زود راه میفته . حتما باید پیگیر فیزیوتراپی براش باشین .اولش همکار ...

چقدر امیدوارم کردی عزیزم ممنونم ازت 

چقدر امیدوارم کردی عزیزم ممنونم ازت 

خواهش می کنم .توکلتون به خدا باشه .اگه بهت نزدیکه .اصلا هیچ کمکی ازش دریغ نکنید تنهاش نزارید. الان به حضور تک تکتون نیاز داره . باید شما اطرافیان زمانتون مدیریت کنین . کنارش باشین روحیه بهش بدین .علاوه بر فیزیوتراپی ، ماساژ و گرم نگه داشتن بدنش خیلی تاثیر داره . سعی کنید اصلا از کمک کردن خسته نشین . 

2706