2410
2553
عنوان

ضدافتاب سینره خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 56 پست
اره یعنی سفید تیره سبزه هم نیستم .😁

فک کنم بژ طبیعی بگیری بهتره ،سفیدش یجوریت کنه احتمالا_دوتا رنگ داره فک کنم_بژ روشن و بژ طبیعی یا بژ تیره🤔🤔

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی 

من بی رنک دارم خیلی راضیم البته به نظرم کیفتش قبلا خیلی بیشتر بود ولی بازم در مقایسه با ضدافتاب های ایرانی و تو این رنج قیمت قطعا بهترین انتخاب هست با و توجه به فیزیکال یا مینرال بودن هم باز گزینه خوبیه 

ببین عزیزم من استفاده کردم اوایل  خوبه بعد دور از جون مثل سگ پشیمون چون واقعا پوستت رو خراب میکنه من از یه جا خریدم عالی بود و واقعا راضی بودم امید وارم کمکی کرده باشم 

2720
2714

من تراست گرفتم که تو بازار نیس و واقعا کلاه بردار زیاد داره چون تو داروخانه ها و لوازم آرایشی ها نمی فروشن از یه خانوم تو یه جا آشنا شدم گرفتم خواستی واتساپش رو میدم چون واقعا بودم بعد بارداری هیچی به پوستم نمی افتاد ولی تراست محشر بود

چقدر نظرات متفاوت  البته بستگی به جنس پوست هم داره که بی افته یا نه ولی اونی که من میگفتم جوری ...

عزیزم عکسشو میفرستی وقیمتش چقدره

خدایا حال دلم را تکانی بده هم میبینی هم میدانی هم میتوانی 🌹🌹🌹
2706