2237
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2233
رو پوست سبکه و پوشانندگی داره؟

اره خیلی خوبه واقعا _من چن ساله استفاده میکنم 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
2050
چه رنگی به نظرتون بردارم من دوست دارم پوستم روشن بشه خودم گندمی هستم

من سفیدم سفید میزنم یعنی بژ روشن_گندمی یعنی چ رنگی😅؟!🤔بین سبزه و سفید؟؟

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

مادر من با ۳۸سال تو فامیل معروفه به خاطر پوستش 

برق میزنه پوستش سفید عالیه 

فقط چند ساله سینره ضد افتاب میزنه

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .
اره یعنی سفید تیره سبزه هم نیستم .😁

فک کنم بژ طبیعی بگیری بهتره ،سفیدش یجوریت کنه احتمالا_دوتا رنگ داره فک کنم_بژ روشن و بژ طبیعی یا بژ تیره🤔🤔

عالی 

من بی رنک دارم خیلی راضیم البته به نظرم کیفتش قبلا خیلی بیشتر بود ولی بازم در مقایسه با ضدافتاب های ایرانی و تو این رنج قیمت قطعا بهترین انتخاب هست با و توجه به فیزیکال یا مینرال بودن هم باز گزینه خوبیه 

ببین عزیزم من استفاده کردم اوایل  خوبه بعد دور از جون مثل سگ پشیمون چون واقعا پوستت رو خراب میکنه من از یه جا خریدم عالی بود و واقعا راضی بودم امید وارم کمکی کرده باشم 

1718