2733
2734
عنوان

مادرشوهرم کتکم میزنه 🤕😪

388 بازدید | 14 پست

ببخشید ولی خب چیکار کنم کمک میخوام ولی کسی راهنمایی نمیکنه این عنوان و زدم که خانمای خوش سلیقه سایت راهنماییم کنن، اگر بخوام لباس فروشی بزنم چی بفروشم بهتره؟ مانتو شلوار، خونگی، بچگانه، شال و روسری، شومیز،... کدوم فروشش بهتره؟ به نظرتون کدوم و پسند میکنید!؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آخه سؤالت اشتباهه...یکی بالای شهر تهران نشسته..یکی روستاهای جنوب ..اگر هم جواب بدیم بر حسب سلیقه و موقعیت مکانی خودمون جواب میدیم ..تو نباید به ما اطمینان کنی

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست

اگر من بخوام بر  حسب تجربه و موقعیت خودم جواب بدم ..مردم همیشه مجبورن برا بچه ها شون خرید کنن حتی اگر پول نداشته باشن..به شرطی که اون اطراف اشباع نباشه ..تو زنونه هم شال و روسری خوب فروش می ره ..مردا هم که طفلی ها خیلی خرید نمیکنن

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
2706