2410
2553
عنوان

زن دوست شوهرم خیلی سبکه چیکارش کنم؟

1272 بازدید | 121 پست

من و نامزدم ۲ ماهیه نامزدیم ۱ سالیم دوست بودیم همه چیش اوکی بود جز اینکه با دوستاش زیادی دزارتباط بود ادمای بدیم نیستن همشون با شخصبتن تا اینکه یکیشون ازدواج کرده و زنش بی نهایت سبکه بلند بلند میخنده میرقصه با همه مردا شوخی میکنه بارها دعوامون شده سر این موضوع گفتم با اون یکی نرو بیا گف تو ذهنت مریضه اون خودش شوهرداره اون فقط زیادی سادس که با همه گرم میگیره خلاصه ی بار بحث شدیدمون شدبهم قول داد فاصله بگیره ازشون زیاد نره و بیاد تا اینکه امشب زنگ زدم دیدم صدای خنده میا گفتم کیه گف زن علیه گف امشب سالگرد ازدواجشون دعوتمون کردن منم خواستم برم مامانم چون دیروقت بود نزاشت خودش رفت  رفته برام چن دست لباس بی دلیل گرفته دهنمو ببندم حالم از دختره بهم میخوره قبلا دلم خوش بود تو اینستا فالو ندازت همو الانم دختره فالوش کرده  خیلی سبکه شوخی هایی ک میکنه من با داداش خودممم نمیکنم ازش متنفرم عاشق نامزدممم نمیخوام ب خاطر اون ناراحنش گنم هیشکی درکم نمیکنع خواهرمم میگ بدبخت چیکارکنه اون خودش شوهرداره با اون چیکار داره راهنماییم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اون زیادی راحت مشکل خودشه 

ولی نامزدت باید به حرفات احترام بذاره

یعنی چی ذهنت مریضه 

بگو این هم مشکل تو زندگیا از کجا میاد

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بنظرم قضیه رو یخورده زیادی بزرگش کردی

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

هر چی حساسیت نشون بدی بدتره نامزدت از تو فاصله میگیره  تیپ شخصیتی بعضیا متفاوته دلیل نمیشه از جانبش احساس خطر کنی چون دقیقا همونی که فکرشو نمیکرذی یهو میبینی تو زرد از اب درامذ پس سخت نگیر

😎💚🐬
2714

بلانسبت شوهردار ازهمه بدتره.

الان متاهلا نمیزارن چیزی واسه مجردا بمونه.

بلانسبتتتتت

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)

قطع ارتباط اگه شما با پسر خاله و دایی و...... گرم بگیری شوهرت ناراحت نمیشه اگه نشد که کلا داستان فرق داره 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

مردا فقط بلدن بگن ذهنت مریضه 

توام حرصشو دربیار با دوست شوهرت شوخی کن بخند ببین شوهرت چی میگه !! حرفی زد بگو حالا درکم میکنی یانه یکی باشوهرم گرم بگیره حسم چیه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
نمیدونی چطوره اینک همه جا هست بین کلی پسر هیشکس اونجا متاهل نیست ولی اون همه جا ولوعه

چه شوهر ... داره از این نوع آدما خوشم نمیاد باهاش قطع ارتباط میکنم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706